ModeVīriešu pulksteņi katram budžetam 2024. gadam

Vīriešu pulksteņi katram budžetam 2024. gadam

Dažādi pulksteņi ikvienam vīrietim

Tā kā vīriešu mode ir ļoti prasta – ikdienišķas drēbes, kaut kas glaunāks un uzvalks, pulkstenis vairs nav tikai laika rādītājs, bet gan izteiksmīgs aksesuārs, kas liecina par katra stilu un personību. Neatkarīgi no tā, vai jums ir ierobežots budžets, vai esat gatavs iegādāties ko prestižu un greznu, ir pieejams pulkstenis jebkurai gaumei un maciņa lielumam. Ieskatīsimies mūsu atlasītajā pulksteņu izlasē, kas paredzēti dažādiem budžetiem. Katrs no tiem piedāvā savu stila, meistarības un funkcionalitātes apvienojumu.

1.  “Casio A158WA-1DF” – 50 €

Sākot ar pasaules slaveno “Casio” pulksteni, kas ir īsta klasika pulksteņu pasaulē. Neraugoties uz pieticīgo cenu, šis pulkstenis ar uzticamu kvarca mehānismu un izturīgu nerūsējošā tērauda konstrukciju ir iespaidīgs. Ar gludu digitālo displeju un retro stila dizainu tas ir aksesuārs, kas liks izskatīties profesionāli un glauni.

2.  “Timex Standard Sub-Second” – 100 €

Nākamais pakāpiens, jau ir “Timex Standard Sub-Second”. Šis kvarca pulkstenis, piedāvā izcilu cenas un vērtības attiecību. Tā elegantais dizains ar vertikāli slīpētu sudraba krāsas ciparnīcu un melnu ādas siksniņu, kas izgatavota no pārstrādātas ābolu mizas, izstaro izsmalcinātību un ekoloģisku apziņu. Tā kā Timex Standard ir klasisku un mūsdienīgu elementu apvienojums, tas noderēs jebkuram gadījumam.

3.  “Seiko SUR527P1” – 250 €

Tiem, kam ir nedaudz lielāks budžets, “Seiko SUR527P1″ ir izcila izvēle. Iedvesmojoties no ikoniskā “Rolex Oyster Perpetual Date”, šis pulkstenis var lepoties ar savu izsmalcināto dizainu. Izgatavots no nerūsējošā tērauda un aprīkots ar safīra kristālu, tas ir veidots tā, lai izturētu laika pārbaudi.

4.  “G-SHOCK” GMB2100D-1A – 500 €

Ja jūs meklējat izturību un funkcionalitāti, iesakām “G-SHOCK” GMB2100D-1A. Pulkstenis atgādina lielāku pasaules slavenā “Audemars Piguet Royal Oak” versiju. Šis G-SHOCK apvieno greznību un funkcionalitāti. Tā kā tas ir pilnībā metālisks, aprīkots ar Bluetooth savienojumu un tādām modernām funkcijām kā Tough Solar un spilgto LED displeju, tā ir īsta spēkstacija uz plaukstas locītavas. Neatkarīgi no tā, vai jūs kāpjat kalnos vai pārvietojaties pa pilsētas ielām, šis “G-SHOCK” pulkstenis būs piemērots katram uzdevumam un triecienam.

5.  “Tissot PRX Powermatic” 80 – 1000 €

Mūsu sarakstā pirmais automatiskais pulkstenis ir “Tissot PRX Powermatic 80″. Tas ir viens no vispopulārākajiem papildinājumiem ikviena kolekcijai. Šis pulkstenis ar savu gludo dizainu un 70. gadu iedvesmoto estētiku ir veltījums pulksteņu ražošanas zelta laikmetam. To darbina Tissot inovatīvais Powermatic 80 mehānisms, un tas piedāvā ievērojamu 80 stundu enerģijas ‘bateriju’, nodrošinot uzticamu darbību dienu no dienas. Neatkarīgi no tā, vai jūs gatavojaties tērpties svinīgam pasākumam, vai arī nedēļas nogalēs uzturoties kādā Rīgas restorānā, Tissot PRX Powermatic 80 noteikti pievērsīs citu uzmanību.

6.  “Tudor 1926” – €2500

Tiem, kas vēlas “Rolex” prestižu bez lielas cenas, “Tudor pulksteņi ir izcila opcija. “Tudor” ir “Rolex” māsas uzņēmums, tāpēc “Tudor” saglabā tos pašus augstos kvalitātes un meistarības standartus par pieejamāku cenu. “Tudor 1926” ar savu minimālisma dizainu un nevainojamu uzmanību detaļām ir nepārspīlētas elegances apliecinājums. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties koncertzālē vai golfa laukumā, šis pulkstenis izteiksmīgi uzrunā bez vārda, parādot apkārtējiem, kurš ir ieradies.

7.  “Omega Seamaster Aqua Terra” – 5000 €

Omega Seamaster Aqua Terra” ir greznības iemiesojums visprasīgākajiem džentlmeņiem, kuri vēlas tikai labāko un skaistāko. Šis pulkstenis ar savu nevainojamo meistarību un jūrniecības iedvesmoto dizainu izstaro izsmalcinātību un stilu. Sākot ar tā viļņoto korpusu un beidzot ar saules apspīdēto zilo ciparnīcu, katra detaļa ir rūpīgi izstrādāta līdz pašai mazākajai.

8.  “Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Small Seconds” – €10000

Lielo uzņēmēju un slavenību vidū “Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Small Seconds” ir ieguvis tuvu vietu viņu sirdīm ar tā unikālo izskatu. Šis meistardarbs apvieno eleganci un īstu meistaru darbu. Tā abpusējais korpuss padara to par īstu pulksteņu meistarības brīnumu. Ar savu veclaicīgo, toties glīto un profesionālo dizainu tas būs lielisks aksesuārs jebkuram jūsu pasākumam, lai vai tas būtu vakars pie ezera vai arī pasākums grandiozā restorānā.

Pulkstenis noder visiem

Neatkarīgi no tā, vai jūsu budžets ir ierobežots vai esat gatavs ieguldīt pulksteņos, kurus varēsiet nodot nākamajām paaudzēm. Pieejami ir dažādi vīriešu pulksteņi jebkurai gaumei. Mūsu pasaule piedāvā neierobežotas iespējas pašizpausmei un stila izteikšanai – no pieejamām klasikas līdz augstas klases horoloģijas šedevriem. Tad kāpēc gaidīt? Atrodiet savu perfecto pulksteni, kas papildinās jūsu personīgo stilu, un paudiet viedokli, kas saglabāsies visu mūžu.

Bildes ņemtas no: TimeAndWatches, Monochrome Watches, OracleOfTime, Master Horologer, Watch Review Blog, Casio, G-SHOCK, Kleivel And Roggull, TimeWatches, Timex, Pinterest, WatchCentre

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences