ModeVīriešu apģerbs: 5 Jaunākās pavasara tendences

Vīriešu apģerbs: 5 Jaunākās pavasara tendences

Vīriešu apģerbs 2024. gada pavasarim: Dzīvnieku raksti, spīdīgi krekli, vestes un tvīda materiāls

Ar katru gadu modē ienāk jaunas tendences, un šī gada pavasaris nav izņēmums. Lai gan šķiet, ka modē notiek nepārtrauktas pārmaiņas, daži no spilgtākajiem pavasara un vasaras 2024. gada trendiem ir jau zināmi. Šis raksts piedāvā ieskatu dažās no viskarstākajām tendencēm vīriešu modē.

Ekstravagantie dzīvnieku raksti

''Jill Sanders'' leoparda raksta jaka vīriešiem.

Šie raksti ir tipiski sieviešu modē, bet šogad tie ir pilnībā pārņēmuši arī vīriešu modi. ”Jil Sander” augstākās klases luksusa zīmols pavasara kolekcijās piedāvāja čūskas ādas iedvesmotus mēteļus, kas lieliski papildināja vienkrāsainus apģērbus. Savukārt, ”Saint Laurent” radošais direktors Anthony Vaccarello izcēlās ar milzīgiem leoparda raksta mākslīgās kažokādas mēteļiem. Arī ”Dior” un ”Vivienne Westwood” izmantoja šo tendenci, piedāvājot leoparda raksta vestes un govs ādas raksta zābakus.

Augstie šorti

Šorti kļūst aizvien īsāki, un šajā sezonā tie ir sasnieguši jaunu augstumu – burtiskā nozīmē. Piemēram, ”Hermes” šorti tika griezti no zīda un vilnas kombinācijas, piedāvājot neitrālus pelēkus un krēmkrāsas toņus. 2024. gada kolekcijas ”Prada” modeļiem bija augstie šorti, kas aizsedza lielu daļu no augšstilba, bet ”Louis Vuitton” piedāvāja koledžas stilā veidotus apģērbus ar lielām “LV” sprādzēm.

Veste kā galvenais elements

Vīriešu apģerbs: balta veste no apģērbu zīmola ''Mr. Porter''

Tradicionāli vestes ne vienmēr ir bijušas populāra izvēle, kad runa ir par siltāku virsējo slāni. Tomēr gadu gaitā vestes ir mainījušas gan stilu, gan izskatu. Tās vairs nav apjomīgas un cieši pieguļošas, bet gan ērtas.

Vestes ir kļuvušas par nozīmīgu garderobes daļu vairākās 2024. gada pavasara modes skatēs. ”Hermès” tās pasniedza ar īsiem adītiem krekliņiem, savukārt ”Burberry” radošais direktors Daniel Lee izcēļ vestēm ar minimālu auduma akcentu sānos. Savukārt, itāļu luksus apģērbu zīmols ”Valentino” ieviesa formālākas vestes, grieztas no zīda.

Spīdīgi krekli

Modē atgriežas ”Studio 54” stilā izgatavoti apģērbi. ”Dries Van Noten” piedāvā šovam gatavus kreklus ar melniem spīdumiem, kas piestāv dažādiem izklaides pasākumiem. ”Tom Ford” jaunajās pavasara kolekcijās izmantoja retro-futuristisko pieeju, ir radījis spīdīgu žaketi, kas atgriež mūs disco laikmetā ar modernu pieskārienu. Vīriešu apģērbs parasti neasociējas ar spīdumiem, bet šogad vairāki dizaineri ir iekļāvuši šāda veida akcentu arī vīriešu modē.

Tvīda atgriešanās

Tvīds, kas sākotnēji tika izmantots kā praktisks audums lauksaimniekiem Skotijā un Īrijā. Šis materiāls ir ļoti silts, izturīgs, biezs un stingrs. Vilnas tvīds bieži tiek austs, izmantojot dažādu krāsu diegus, lai iegūtu dinamiskus rakstus, bieži vien ar maziem kvadrātiem un vertikālām līnijām. Tvīds ir ļoti iecienīts uzvalku un žakešu ražošanā.

Tagad ir arī parādijies modes kolekcijās! Lieli apģērbu zīmoli kā ”Amiri”, ”Dior” un ”Fendi” tvīdu izmantoja žaketēm un pat šortiem. Apģērbi, kas ir veidoti no tvīda ir piemēroti agram pavasarim, ņemot vērā, ka šis materiāls nodrošina siltumu.

Vīriešu apģerbs un tendences

Pavasaris/vasara 2024. gada vīriešu modē sola būt krāšņa un dinamiska, ar spilgtiem un drosmīgiem dizaina risinājumiem. No dzīvnieku rakstiem līdz tvīda materiālam, šie trendi piedāvā dažādas iespējas individuālā stilam. Kopumā skatoties uz augstākās klases luksusa zīmola pavasara kolekcijām, populāri ir kļuvuši raksti, kas parasti tiek izmantoti sieviešu modē.

Bildes ņemtas no: theoutnet, vogue, hypebeast, outbacksylt, mrporter, pursebop, runwaystylemedia, mossbros.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences