ĒdiensViena no pirmajām amerikāņu picērijām Latvijā "Jānītis"

Viena no pirmajām amerikāņu picērijām Latvijā “Jānītis”

“Jānītis – amerikāņu pica”, viena no šāda stila pirmajām picērijām Latvijā, atrodas Dreiliņos, piedāvājot autentisku amerikāņu picas garšu. Bet kā šī picērija iekļaujas mūsdienu strauji augošajā ātrās ēdināšanas tirgū?

Picu izvēle un cenas

“Jānītis” piedāvā plašu picu klāstu, sākot no klasiskās siera picas līdz radošām kombinācijām kā Pica “Jūras asorti”. Cenas ir pieejamas visiem klientiem, ar picām, kuru izmēri svārstās no 26 cm līdz 45 cm, un cenām no 6.00€ līdz 23.00€. Dažas no populārākajām izvēlēm ietver “Margarita”, “Veģetāra”, un “Pica ar žavētu gaļu un ananāsiem”.

amerikāņu pica picērijā Jānītis ar olīvēm, kartona kastē.

Konkurence

Mūsdienu strauji mainīgajā ēdināšanas nozarē “Jānītis” ir spējis saglabāt savu unikālo identitāti, piedāvājot kvalitatīvas picas ar autentisku amerikāņu odziņu. Neskatoties uz plašo konkurenci un jaunu ātrās ēdināšanas iestāžu pieplūdumu, “Jānītis” ir izveidojis uzticamu klientu loku, pateicoties savai kvalitātei, garšai un vēsturei.

Little Johnnys Dreiliņos, Picērija Jānītis, Amerikāņu pica zīme.

“Jānītis – amerikāņu pica” ne tikai piedāvā plašu picu klāstu un izcilu garšu, bet arī ir liecinieks Latvijas gastronomiskās kultūras attīstībai. Šī picērija ir kļuvusi par iemīļotu vietu Dreiliņu iedzīvotājiem.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences