SportsVibram apavi dod pārliecību katrā solī!

Vibram apavi dod pārliecību katrā solī!

Pasaules vadošais zoļu uzņēmums “Vibram”

“Vibram”, pasaulē vadošais uzņēmums augstas veiktspējas gumijas zolēm, ir vairāk nekā 80 gadus bijis sinonīms kvalitātei, veiktspējai, drošībai un inovācijām apavu industrijā. Šī Itālijas uzņēmuma galvenā mītne atrodas Albizzate (Varese), un tur ražo vairāk nekā 40 miljonus zolīšu gadā, kā arī veic vairāk nekā vienu miljonu kilometru testēšanā.

“Vibram” kvalitāte

“Vibram” zīmols piedāvā izcilu gumijas zolīšu tehnoloģiju, kas nodrošina nevainojamu saķeri un izturību. Šīs zolītes ir veidotas gan iekštelpu, gan āra apstākļiem, tās izturēs pat visgrūtākos pasaules reljefus. Tās ir izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību gājējiem.

Apavu zolītes ir piemērotas dažādām situācijām, sākot no pārgājieniem kalnos līdz ikdienas lietošanai pilsētas ielās. Ar šīm zolītēm jūs varat justies droši jebkuros apstākļos, zinot, ka jūsu soļi ir stabilizēti un saķere ir uzticama. Šīs zolītes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, kas garantē to ilgmūžību un efektivitāti.

Dažādu aktivitāšu klāsts

Vibram zoles ir piemērotas dažādām aktivitātēm, tostarp:

  • Kāpšana
  • Pārgājieni un pārgājienu takas
  • Kalnu skriešanai
  • Slēpošana un snovbords
  • Ūdenssports
  • Medības un makšķerēšana
  • Kalnu riteņbraukšana

“Vibram FiveFingers

“Vibram FiveFingers” radās ideja atjaunot cilvēku savienojumu ar dabu, atgriežoties pie pēdas dabiskās formas. Šis inovatīvais dizains ir izstrādāts, lai veicinātu ciešāku sasaisti ar zemi, nodrošinot gandrīz neaizsargātas sajūtas, it kā staigātu basām kājām.

Zaļi apavi ar kājas pirkstu novietojumu
Foto atsauce: Vibram

“Vibram Megagrip”

Grafiskā dizaina vizualizācija ar Vibram zoli
Foto atsauce: Vibram

“Vibram Megagrip” izceļas ar savu augstās kvalitātes gumijas zoli, kas garantē izcilu saķeri dažādos laika apstākļos, gan uz sausas, gan mitras virsmas. Šis materiāls ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu noturību un izturību, kas padara to par neaizstājamu elementu ilgstošām un intensīvām āra aktivitātēm. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri meklē uzticamu un ilglaicīgu saķeri saviem aktīvajam dzīvesveidam.


“Vibram XS EDGE”

Vibram klinšu kāpšanas kurpes
Foto atsauce: Vibram

“Vibram XS EDGE” ir izstrādāts, lai piedāvātu augstāko izturību un precizitāti sarežģītās kāpšanas situācijās, nodrošinot stingrību un formu pat uz šaurām virsmām un efektīvu sniegumu gan aukstumā, gan karstumā. Ar šo tehnoloģiju “Vibram” ir izvirzījis jaunus standartus kāpšanas apavu industrijā, uzlabojot kāpēju kontroli un palielinot apavu ilgmūžību smagās kāpšanas situācijās, padarot “XS EDGE” par izcilu izvēli tiem, kas meklē uzticamu un izturīgu apavu savienojumu, lai sasniegtu savus alpīnisma mērķus.


Apkopojums

“Vibram”, kā vadošais uzņēmums augstas veiktspējas gumijas zolēm, ir izveidojis plašu produktu klāstu, kas atbilst dažādām vajadzībām un aktivitātēm. Katrs no Vibram produktiem ir speciāli izstrādāts, lai atbilstu konkrētiem apstākļiem un nodrošinātu maksimālu veiktspēju un drošību.

“Vibram FiveFingers” ir ideāli piemēroti tiem, kas vēlas tuvāku savienojumu ar dabu un izbaudīt gandrīz neaizsargātu sajūtu, staigājot basām kājām. Tie ir lieliski piemēroti pārgājieniem, jogai, vai ikdienas lietošanai, nodrošinot ciešāku sasaisti ar zemi.

“Vibram Megagrip” ir lieliski piemērots smagām un ilgstošām āra aktivitātēm, piemēram, skriešanai, pārgājieniem un citām brīvdabas aktivitātēm, kur nepieciešama izcila saķere.

Vibram XS EDGE” ir speciāli izstrādāts grūtām kāpšanas situācijām, nodrošinot augstu izturību un precizitāti. Tas ir ideāls risinājums alpīnistiem un kāpējiem, kuri meklē uzticamu un izturīgu apavu savienojumu sarežģītās kāpšanas situācijās.

Bildes ņemtas no: vibram

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences