Aktīvā atpūtaVecrīgas festivāls: Ideāls pavasara sākums

Vecrīgas festivāls: Ideāls pavasara sākums

Pirmais Vecrīgas festivāls

22. un 23. marta vakaros Vecrīgas ielas piepildīsies ar mūzikas skaņām, smiekliem un dzīvesprieku, pateicoties četru pazīstamu Vecrīgas bāru – “B Bārs Restorāns“, “Cuba Cafe“, “Bārs Garāža” un “Rīgas Ķirsis” – iniciatīvai. Šie bāri ir apvienojušies, lai radītu kaut ko īpašu – “Vecrīgas Festivālu”, kurš notiks iespaidīgajās bijušā “Latvia Casino” telpās, Kaļķu ielā 24.

Krāšņa programma ar mākslinieku un DJ uzstāšanos

Festivāla pirmajā dienā, 22. martā, apmeklētāji varēs izbaudīt ne tikai atraktīvus bārmeņu šovus, bet arī smieties kopā ar komiķiem Gati Kandi, “Borderline Comedy” un “Futurmamma”. Tiks piedāvāta iespēja dzirdēt tādus mūziķus kā “I MEAN LOVE”, “Bel Tempo”, “24. Avēnija” un līdzi dejot populāro DJ Roja Rodžera, Roberta Gobziņa un Toma Grēviņa setos.

Turpinājumā, 23. martā, festivāla apmeklētājiem būs iespēja baudīt “Čipsi un Dullais”, “100 Debija”, “Rīgas Modes” un Žorža Siksnas uzstāšanās, kā arī Alien show un dejas līdz rītausmai “DJ Makree” un “All-Viss” pavadībā.

Biļešu informācija un vecuma ierobežojums

vīrietis pieces dzērienus cilvēkiem

Biļetes ir pieejamas par cenām no 15 līdz 20 eiro, un tās iekļauj welcome drink (sagaidīšanas dzērienu), piedāvājot apmeklētājiem vēl vienu iemeslu pievienoties šīm neaizmirstamajām svinībām. Jāņem vērā, ka festivālam ir noteikts vecuma ierobežojums – līdz 18 gadiem, tādējādi nodrošinot atbilstošu atmosfēru visiem dalībniekiem.

Vecrīgas festivāls: Jauna tradīcija?

Cilvēki sēž bārā

Vecrīgas Festivāls ir vairāk nekā tikai mūzikas un izklaides pasākums; tas ir aicinājums kļūt daļai no kaut kā unikāla un neaizmirstama, kas var kļūt par ikgadēju tradīciju. Tā ir iespēja ne tikai baudīt kvalitatīvu mūziku un izklaidi, bet arī piedzīvot Vecrīgu kā nekad agrāk.

Bildes – liveriga, rigasdome, vecrigasfestivals, twomorebeers.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences