SkaistumkopšanaVasaras Grims 2024. Gadam

Vasaras Grims 2024. Gadam

Noskaidro kāds ir 2024. gada vasaras grims: “Grunge” stils, ogu krāsas lūpas, spīdums, dabiskas uzacis

Vasara ir laiks, kad grims var kļūt izaicinošs. Karstums un mitrums bieži vien liek mums izvēlēties minimāli uzklātu kosmētiku vai pat pilnībā atteikties no tās. Taču, ar pareizi izvēlētiem produktiem un tendencēm, vasaras grims var arī kļūt par ikdienas rutīnu. Apskatīsim 2024. gada vasaras grimma tendences, kas ir kļuvušas slavenas pateicoties mainīgajiem trendiem.

”Hypershine”, jeb spīdums

Sieviete ar spīdīgu sejas ādu.
Foto atsauce: Éclat

Viens no lielākajiem 2024. gada vasaras grima trendiem ir spīdīgi plakstiņi. Šī tendence jau ilgu laiku parādās modes skatēs un žurnālos, taču beidzot tā ir kļuvusi pieejama arī ikdienas lietošanai. Slaveni grima mākslinieki, apgalvo ka augstas kvalitātes spīduma šķidrās lūpu krāsas var izmantot arī plakstiņiem.

”Grunge” acu grims

70. gadu un 80. gadu grims šovasar atgriežas ar lielu sprādzienu. Zilās un zaļās krāsas un “grunge” stila acu ēnas ar grafiskām līnijām ir modē. Tiek prognozēts, ka šovasar redzēsim daudz ”grungy”, ”smudgy” (izplūdušu) un smoky acu grimu.

Ogu krāsas lūpas

Sieviete ar ogu krāsas matētu lūpukrāsu un laineri.
Foto atsauce: hopping-tips.net

Vasara nav iedomājama bez svaigiem augļiem, it īpaši ogām. Šovasar tendence būs ogu krāsas lūpas un sārti vaigi ar purpura nokrāsām. Šie toņi ir piemēroti ikdienišķam vasaras izskatam un nodrošina ilgstošu efektu.

Saulrieta krāsas

Sieviete ar ļoti izteiksmīgu acu make up: spīdīgām acuēnā un zilā krāsā ūdenslīniju.
Foto atsauce: r/aiArt

Spilgtas saulrieta krāsas būs redzamas gan uz acīm, gan uz vaigiem. Var arī izmēģināt spilgtas acu līnijas ar laineri košos toņos. Šīs krāsas piešķir sejai dzīvīgumu un izcels arī apģērbu, ja to saskaņosi ar acu grimu.

Biezas uzacis

Sieviete ar biezām, izķemmētām uzacīm un skropstām.
Foto atsauce: rebecca-jaynes.com

Dabiskās uzacis turpinās būt modē. Mēs vairs nepārspīlējam uzacu aizpildīšanu, bet pievēršamies dabiskam, daudzdimensionālam izskatam. Tomēr, nenāk par sliktu tās tomēr kopt izmantojot mazu uzacu ķemmīti.

Dabiskais grims

Minimālais grims būs lielākā tendence šovasar. Skaidras acis bez vai ar caurspīdīgu skropstu tušu un uzsvars uz dabīgu, tīru ādu būs aktuāli. Iesakam izmantot uzacu un skropstu želeju, lai sasniegtu dabisku, bet izteiksmīgu izskatu.

Bronzas mirdzums

Sieviete ar bronzas vaigu kontūru un acu grimu ar zilu ūdenslīniju.
Foto atsauce: godefroybeauty.com

Bronzas mirdzums un veselīgs saules iedegums būs trends piemērots vasarai. Tomēr, ja āda neuztver saules starus nav vajadzība to padarīt tumšāku ar kosmētikas produktiem. Kā arī šis bronzas mirdzuma efekts būs iecienīts acu ēnu un vaigu kontūras izmantošanā.

Vasaras grims

2024. gada vasaras grima tendences ir daudzveidīgas un piedāvā plašu spektru no spilgtiem krāsu akcentiem līdz dabiskam izskatam. Ar pareizi izvēlētiem produktiem un tehnikām, jūs varat izveidot unikālu un izcilu vasaras grimu, kas izcels jūsu dabisko skaistumu un ļaus izskatīties lieliski jebkurā situācijā.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences