ModeVasaras cepures, kas būs trends 2024. gadā

Vasaras cepures, kas būs trends 2024. gadā

Atklāj kādas 3 vasaras cepures būs trendā šogad: Salmu cepures, džinsa cepures, vīzieru cepures

Vasara ir laiks, kad visi meklē ne tikai veidu kā pasargāties no saules, bet arī stilīgus aksesuārus, kas papildinās izskatu. 2024. gada vasaras cepuru tendences piedāvā plašu izvēli – no tradicionālām grieķu izcelsmes salmu cepurēm līdz krāsainām, modernām ”bucket” cepurēm. Šeit ir labākās cepures, kuras noteikti jāņem līdzi nākamo reizi uz pludmali.

Salmu cepures

Sieviete uzvilkusi gaišas drēbes un pārmērīgi lielu vasaras salmu cepuri
Foto atsauce: cosmopolitan.com

Salmu cepures būs viena no 2024. gada vasaras galvenajām tendencēm. Salmu cepures pirmsākumi ir meklējami ir grieķijā. Vēlāk arī salmu cepures sāka parādīties arī slavenos mākslas darbos 15. un 16. gadsimtā.

Salmu cepures piedāvā dabisku izskatu un ir daudzpusīgas iespējas,. Tās ir piemērotas gan pludmalei, gan ikdienai. Vieglas un ērtas, salmu cepures šajā sezonā apvienos seno grieķiju ar modernu stilu. Populāri būs ne tikai dabīgā smilšu toņa salmu cepures, bet arī svītrains un izšūtas, krāsains dizains. Salmu cepures būs bieži sastopamas gan ielu modē, gan pludmalēs.

Džinsa cepures

Sieviete ar melniem matiem ar ''Tommy Jeans'' džinsa cepuri
Foto atsauce: si.tommy.com

Par cik džinsa audums ir 2024. gada jaunākais un lielākais trends. Šī gada vasarā būs populāras džinsa auduma vasaras cepures. Džinsa cepures ir ļoti viegli kombinēt ar apģērbu, it īpaši ar džinsa biksēm, šortiem, svārkiem un kleitām. Šīs cepures būs pieejamas dažādos stilos – no klasiskām beisbola cepurēm, jeb keponiem līdz platām ”bucket” vasaras cepurēm.

Cepuri var iegādāties: aboutyou

Vīzieru cepures

Sieviete ar melnu vizieru cepuri
Foto atsauce: firelabel.co.uk

Vīzieru cepures būs svarīgs aksesuārs 2024. gada vasarā, tas vairāk attieksies uz sportiskā ikdienas stila cienītājiem. Šīs cepures ir bieži izmantotas pludmalē, tenisa kortā vai āra pasākumos, nodrošinot aizsardzību pret sauli ar kepona nadziņu, jeb cieto daļu cepurei. Viena no šī trenda aizsācējām šogad ir dziedātāja un aktrise Sabrina Carpenter, demonstrējot stilīgu, orandžā krāsā vizieru vasaras cepuri savā jaunajā mūzikas clipā ”Espresso”. Izvēloties vīzieru cepures, jūs varēsiet radīt oriģinālus vasaras tērpus un būt trendā.

”Bucket hat” vasaras cepures atgriežas?

Niklāvs Mičulis ar melnu, zaļu bucket hat
Foto atsauce: tvnet.lv

”Bucket” cepures kā modes aksesuāri kļuva populāras 20. gadsimta 60. gados. Šīs cepures ir ar plašu, noapaļotu augšu un plakanu malu, kā arī tās piedāvā plašu krāsu un rakstu izvēli, pielāgojoties katram stilam un gaumei. Kaut gan šīs cepures bija ļoti populāras Latvijā pirms pāris gadiem, to aktualitāte ir atgriezusies! Attēlā var redzēt latviešu influenceri un youtuberi Niklāvu Mičuli ar ”bucket hat” 2019. gadā.

”Bucket” cepures ir piemērotas pludmalei, piknikiem, ceļojumiem, sportam un citām aktivitātēm, nodrošinot gan praktiskumu, gan aizsardzību pret sauli. Šīs cepures būs vienas no populārākajām 2024. gada vasaras cepurēm.

2024. gada vasaras krāsas

Vasaras cepures dažādās krāsās uz koša fona.
Foto atsauce: xaperni.com

Vasaras cepures izvēlē liela nozīme būs arī krāsām. 2024. gada vasaras krāsas ietver enerģiskus un dzīvīgus toņus. Šīs sezonas izcilās krāsas ietver: spilgti oranžu, persiku, olīvu zaļu un akvārija zilu. Tāpat modē būs arī siltas un dabīgas krāsas, kā piemēram: terakota, zemes brūna, bēša, gaiši brūna un gaiša, saulaina dzeltena. Šīs krāsas palīdzēs atspoguļot vasaras enerģiju un entuziasmu, piedāvājot iespēju stilīgi papildināt vasaras garderobi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences