MūzikaValentīndienas koncerti 2024. gada 14. februārī

Valentīndienas koncerti 2024. gada 14. februārī

Valentīndienas koncerti šogad

Valentīndiena ir ne vien svarīga diena tiem, kuri vēlas izrādīt savas jūtas, bet arī iespēja radīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar mīļoto personu. Ja vēl meklējat, kā šo dienu padarīt īpašu 2024. gadā, izvēle apmeklēt kādu no Valentīndienas koncertiem Rīgā varētu būt tieši tas, ko meklējat.

”Otra Puse”

Valentīndienas koncerts ''Otra Puse''

Latvijas romantiskākā popmūzikas grupa “Otra Puse” aicina uz īpašu Valentīndienas koncertu “Mīlestība pāri visam”. Koncertā grupa piedāvās klausītājiem gan mazāk zināmas dziesmas, gan savus lielākos hitus, ieskaitot dziesmu “Man dimantu nav” cover versiju un “Vēstules”. “Otra Puse” savu 30 gadu jubileju nesen atzīmēja ar koncertiem visā Latvijā, un šis koncerts solās būt vēl viens spilgts notikums grupas vēsturē.

PIEKTDIENA, 2024. gada 16. februāris, plkst. 19:00, VEF Kultūras pils, Rīga

Iegādāties biļeti: bilesuparadize.

”Mīlestības ekspresis”

orķestris

Aicinām uz koncertu “Mīlestības ekspresis”, kurā Orķestris “Rīga” un izcilie solisti piedāvās klausītājiem mīlestības pilnu muzikālo ceļojumu. Programma ietvers pasaulē populāras mīlas melodijas no dažādām kultūrām, piedāvājot kaislīgus ritmus un aizkustinošas melodijas, kas aizvedīs klausītājus no Latīņamerikas līdz Eiropas sirdij.

TREŠDIENA, 2024. gada 14. februāris, plkst. 19:00, Lielā ģilde

Iegādāties biļeti: orkestris.riga.

”Dziesmas, kas tuvākās sirdij”

Sievietes saģērbušās melnās kleitās

Valentīndienas koncertā “Dziesmas, kas tuvākās sirdij” dziedātāja Ieva Sutugova un vokālais ansamblis “Fortuna” atskaņos dziesmas, kas skar klausītāju sirdis. Koncertā piedalīsies arī viens no romantiskākajiem Latvijas dziedātājiem – Andris Ērglis. Biļetes pieejamas par pievilcīgu cenu, padarot šo vakaru pieejamu plašākai auditorijai.

TREŠDIENA, 2024. gada 14. februāris, plkst. 19:00, Pārdaugavas kultūras apvienības Kultūras centrs “Imanta”

Iegādāties biļeti: bilesuparadize

Citi vēl lasa:

”Ceļavārdi mīlestībai”

Valentīndienas koncerts ''Mazā Ģilde'' ''Ceļavārdi mīlestībai''

Romantikas un smeldzes piepildīts vakars gaida visus, kas apmeklēs Čipsi un Dullā izpildījumā Valentīndienas koncertu “Ceļavārdi mīlestībai”. Šis duets ir pazīstams ar savu unikālo pieeju mūzikai, piedāvājot dziesmas, kas pārņem sirdi un dvēseli. Koncerts solās būt aizraujošs piedzīvojums, kurā mīlestības noskaņas tiks izceltas caur mūziku.

TREŠDIENA, 2024. gada 14. februāris, plkst. 19:00, RKTMC “Mazā ģilde”

Iegādāties biļeti: bilesuparadize.

Mīlestības minifestivāls: ”The Sound Poets” un Chris Noah

“Angārs x Tu jau zini kur” piedāvā neaizmirstamu vakaru – mīlestības minifestivālu ar ”The Sound Poets” un Chris Noah. Šī pasākuma biļetes maksā 30.00 eiro, solot unikālu pieredzi, kurā saplūst dzīvā mūzika un DJ seti, kā arī baudāmas street food vakariņas. Tā ir iespēja izbaudīt vasaras noskaņu ziemas vidū, piedzīvojot neierobežotu vakaru ar mīļotajiem māksliniekiem un nebeidzamām dejām līdz rītam.

TREŠDIENA, 2024. gada 14. februāris, plkst. 20:00, “Angārs x Tu jau zini kur”

Iegādāties biļeti: ticketservice.

Valentīndienas koncerti 14. februārī

Valentīndiena Rīgā 2024. gadā sola būt piepildīta ar muzikāliem piedzīvojumiem, kas piestāv jebkurai gaumei un noskaņai. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk romantiskas popmūzikas melodijas vai jūs meklējat kaut ko eksotiskāku, šie koncerti piedāvā unikālu iespēju pavadīt mīlestības dienu īpašā un neaizmirstamā veidā.

Bildes ņemtas no: orkestris.riga, kultura.bauska, bilesuparadize.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences