TransportsVai Teslas elektro motocikls ir tikai koncepts?

Vai Teslas elektro motocikls ir tikai koncepts?

Neskatoties uz to, ka “Tesla” vadītājs Elon Musk ir noraidījis iespēju ražot elektro motociklus, dizaineri un tehnoloģiju entuziasti turpina sapņot par šādu iespēju. 2018. gadā Elon Musk atklāja, ka viņa personīgā pieredze ar motocikliem ir iemesls, kāpēc “Tesla” netiek iesaistīta motociklu biznesā. Tomēr dizaineru radītie koncepcijas modeļi, piemēram, “Tesla Model M”, rāda, kā varētu izskatīties Tesla elektro motocikls.


Tesla Model M Koncepts

Dizainers James Gawley ir radījis “Tesla Model M” koncepcijas modeli, kas iespaido ar savu dizainu un funkcijām. Šis modelis ir aprīkots ar augšup vērstu lielizmēra skārienjutīgu ekrānu, kas nodrošina dienas un nakts režīmus, uzlabojot redzamību. Ekrāns ir centrālais elements motociklā, nodrošinot bagātīgu informācijas klāstu un mobilo savienojamību.

Tehniskās specifikācijas un iespējamā ražošana

Lai gan “Tesla” pagaidām neplāno ražot elektro motociklus, teorētiski “Model M” varētu būt sporta dizains, kas nodrošina komfortu un augstu veiktspēju. Tā baterijas diapazons varētu sasniegt līdz pat 300 jūdzēm uz vienas uzlādes, kas ir ievērojami vairāk nekā lielākajai daļai esošo elektro motociklu. “Model M” varētu tikt aprīkots ar 20 līdz 25 kWh bateriju un nodrošināt 0 līdz 60 jūdzes stundā paātrinājumu mazāk nekā 3 sekundēs.


Tesla elektro motocikls tirgū

Lai gan “Tesla” pašlaik nav elektro motociklu tirgū, tās ienākšana šajā nozarē varētu nozīmēt spēcīgu konkurentu tādiem zīmoliem kā “Harley Davidson” “LiveWire ONE”. “Tesla Model M” varētu būt salīdzinoši dārgāka izvēle, taču tā piedāvātu augstas klases tehnoloģijas un novatorisku dizainu.


Lai gan Teslas elektro motociklu ražošana šobrīd ir tikai ideja, dizaineru koncepcijas un tehnoloģiju entuziastu interese liecina, ka šāds produkts varētu atrast plašu atsaucību. “Tesla” pieredze elektroautomobiļu jomā varētu dot tai nozīmīgu priekšrocību, ja uzņēmums nolēmtu ienākt elektro motociklu tirgū.

Bildes ņemtas no: motox, findmyelectric.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences