SkaistumkopšanaVai ir jēga no sejas attīrīšanas procedūras?

Vai ir jēga no sejas attīrīšanas procedūras?

Cik noderīgas ir sejas attīrīšanas procedūras?

Sejas attīrīšanas procedūras var palīdzēt uzlabot ādas stāvokli, noņemt netīrumus un padarīt ādu gludu. Pirms šādas procedūras izvēles ir svarīgi izvēlēties labu speciālistu. Piemēram, Dr. Mauriņa klīnikā strādā profesionāļi, kas piedāvā šo pakalpojumu.

Dr. Mauriņa klīnikas HydraFacial MD® procedūra

HydraFacial MD® ir moderna procedūra, ko piedāvā Dr. Mauriņa klīnika, lai padarītu sejas ādu veselīgu un spīdīgu. Tā ir maiga un droša metode, kas nesāpina ādu, un jūs varat redzēt uzlabojumus jau pēc pirmās reizes. Šī procedūra ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas uzlabot ādas stāvokli vieglā un efektīvā veidā.

Sejas procedūru un to ieguvumi

Sejas procedūras ir noderīgas pat tiem, kuriem ir skaidra āda, skaidra āda ne vienmēr nozīmē veselīgu ādu. Sejas procedūras var palīdzēt mitrināt, palielināt ādas elastību un aizsargāt to ilgtermiņā.

Šī procedūru veikšana palīdz:

  • Samazināt poru izmēru.
  • Samazināt ādas eļļas ražošanu.
  • Samazināt hiperpigmentāciju (tumšus plankumus).
  • Palīdz līdzsvarot ādas pH.

Mehāniskā (klasiskā) sejas attīrīšana

Mehāniskā sejas attīrīšana ir process, kurā tiek tīrīta āda, noņemtas atmirušās šūnas un iztīrītas poras. Vispirms tiek lietota siltā komprese, lai atvērtu poras. Tad tiek uzmanīgi izspiesti melnie punkti un pinnes. Procedūra beidzas ar īpašu masku, kas satur minerālus, un noslēdzas ar vieglu sejas masāžu, izmantojot krēmu. Tas palīdz atjaunot ādas stāvokli un noņemt liekos netīrumus un taukus.

Sievietei attīra seju mehāniski

Ultraskaņas sejas attīrīšana

Ultraskaņas sejas attīrīšana ir nekaitīgs veids, kā attīrīt sejas ādu, piemērots visiem ādas tipiem. Šī procedūra noņem atmirušās ādas šūnas un padara ādu gaišāku, nebojājot ādas virsmu. Procedūras laikā uzlabojas asins cirkulācija un limfas sistēmas darbība sejā, kas palīdz aktīvajiem elementiem dziļāk iekļūt ādā. Tā rezultātā uzlabojas ādas stāvoklis, veicina audu atjaunošanos un vielmaiņu.

Ultraskaņas sejas attīrīšana procedūra.

Ķīmiskā (skābju) sejas attīrīšana

Ķīmiskā sejas attīrīšana izmanto glikolskābi, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas un atjaunotu ādu. Šī metode noņem veco ādu un veicina jaunu ādas šūnu augšanu dziļākajos slāņos. Pēc procedūras āda kļūst tvirtāka, skaistāka un veselīgāka. Tas arī palīdz samazināt rētas, pigmenta plankumus un padara poras mazāk redzamas.

Vīrietim sniedz skābju procedūru

Sejas attīrīšanas procedūras, piemēram, mehāniskā, ultraskaņas un ķīmiskā attīrīšana, ir efektīvi veidi, kā uzlabot ādas veselību un izskatu. Tās palīdz samazināt poras, uzlabot ādas tekstūru un mazināt rētas vai pigmentāciju. Izvēloties piemērotu procedūru un speciālistu, var iegūt acīmredzamus un ilgstošus uzlabojumus ādas stāvoklī.

Bildes ņemtas no: shutterstock, beminimalist.co, davanuserviss.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences