Jaunie projektiUlbrokas ielā ''Versum'' - inovatīvs biznesa komplekss

Ulbrokas ielā ”Versum” – inovatīvs biznesa komplekss

spot_img

Rīgā, Ulbrokas ielā 34a, “Versum” piedāvā “stockoffice” konceptu – trīs funkcijas vienā biznesa kompleksā

Ulbrokas ielā 34a, Rīgā, top “Versum” – revolucionārs biznesa komplekss, kas ir uzņēmuma “Estmak Capital” jaunākais projekts. “Estmak Capital” ir pazīstams ar savu inovatīvo pieeju nekustamā īpašuma attīstīšanā, kurā uzsvars tiek likts ne tikai uz mūsdienīgām būvniecības un dizaina tendencēm, bet arī uz videi draudzīgiem risinājumiem. Projekta pamatā ir ideja radīt tādu biznesa vidi, kas atbalsta uzņēmumu ilgtspējīgu attīstību un veicina efektīvāku darbību, apvienojot noliktavas, birojus un veikalu telpas vienā kompleksā.

“Versum” – trīs funkcijas vienā kompleksā

''Versum'' ofiss Rīgā Ulbrokas ielā.

“Versum” piedāvā unikālu “trīs vienā” koncepciju, kas zināma kā “stockoffice”. Šī koncepcija apvieno ekspozīcijas zāli, noliktavu un biroju vienā ēkā, nodrošinot uzņēmumiem iespēju efektīvi pārvaldīt savas izmaksas un optimizēt biznesa procesus. Tas ļauj ne tikai ietaupīt līdzekļus, kas citādi tiktu tērēti par dažādu funkciju izvietošanu atsevišķās ēkās, bet arī uzlabot komunikāciju un darbinieku produktivitāti.

“Versum” piedāvātās priekšrocības

''Versum'' velosipēdu novietnes pie biroja ēkas.
  • A klases energoefektivitātes ēka un ”BREEAM” sertifikāts: “Versum” ir apņēmies nodrošināt augstu energoefektivitātes līmeni, kas ir apliecināts ar A klases energoefektivitātes marķējumu un ”BREEAM” sertifikātu, garantējot zemas ekspluatācijas izmaksas un mazāku ietekmi uz vidi.
  • Videi draudzīgas iespējas: Elektroauto uzlādes stacijas, saules paneļi uz jumta un velosipēdu novietnes veicina zaļāku un ilgtspējīgāku darbību.
  • Uzņēmuma redzamība un pielāgošanās: Projekts piedāvā iespēju izvietot uzņēmuma logo uz ēkas fasādes un nodrošina izcilu tirdzniecības zāles redzamību no Ulbrokas ielas, kā arī telpu pielāgošanu atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Biznesa efektivitātes un integrācijas priekšrocības

Stokofiss ''versum'': noliktava, birojs, ekspozīciju zāle.

Galvenās priekšrocības, ko sniedz “Versum” biznesa komplekss, ietver:

  • Vienkāršota komunikācija un produktivitātes uzlabošana: Tuva darbību vienību atrašanās vieta veicina efektīvāku komunikāciju un darbinieku produktivitāti.
  • Uzlabota darba vietas kultūra: Darbinieki jūtas vairāk vienoti un piederīgi vienai kopienai, pateicoties centralizētai atrašanās vietai.
  • Izmaksu efektivitāte un telpu pārvaldības optimizācija: Viena ēkas pārvaldīšana ir izdevīgāka nekā vairāku ēku uzturēšana, nodrošinot lielāku elastību un pielāgojamību uzņēmuma vajadzībām.

Projekta attīstība un nākotne

Biroja kompleksa apkārtne, 3 biroja ēkas no augšas

Plānots, ka “Versum” komplekss būs pilnībā gatavs 2024. gada 3. ceturksnī. Projekta otrā attīstības fāze jau ir sākta, un tā ietver vairāku jaunu ēku būvniecību. “Versum” piedāvās interaktīvos ēku plānus, ļaujot potenciālajiem nomniekiem viegli pielāgot telpas savām specifiskajām vajadzībām.

Biznesa komplekss Ulbrokas ielā

“Versum” lepojas ar stratēģiski izdevīgu lokāciju Rīgā, netālu no galvenajām transporta pieturām, padarot to par ideālu izvēli dažāda veida uzņēmumiem. Projekts atrodas arī tuvu lidostai, ostai un 9km attālumā no pilsētas centra. Šī vieta piedāvā ērtu pārvietošanos gan uzņēmuma darbiniekiem, gan klientiem.

Interesē vairāk par projektu?

“Versum” biznesa komplekss Ulbrokas ielā ir “Estmak Capital” projekts, kas piedāvājot uzņēmumiem ne tikai lētākas izmaksas, bet arī veicinot produktīvāku un integrētāku darba vidi. “Versum” ir paredzēts kļūt par būtisku punktu Rīgas uzņēmējdarbības kartē, tākā, ja jums interesē šis projekts un vēlaties uzzināt vairā, varat sazināties ar ”Versum” pārdošanas speciālistiem.

Bildes ņemtas no: versum.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences