SportsTyson Fury vs Francis Ngannou: Cīņa Rijādā

Tyson Fury vs Francis Ngannou: Cīņa Rijādā

Rijāda: Lielbritānijas bokseris Taisons Fjūrijs aizvadījis spraigu un negaidīti grūtu cīņu pret debiju profesionālajā boksā veikušo kanādieti Fransisu Nganū.

Tyson Fury vs Francis Ngannou

Fjūrijs, Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions smagajā svarā, sestdien Rijādā piedzīvoja negaidīti grūtu cīņu. Viņa pretinieks bija Fransiss Nganū, bijušais UFC smagsvaru čempions un debiju profesionālajā boksā veicējs.

Cīņa ilga pilnus desmit raundus, un Nganū spēja sagādāt pārsteigumu, jau trešajā raundā nokautējot Fjūriju. Tomēr brits spēja atgūties un turpināt cīņu. Tiesneši galu galā deva uzvaru Fjūrijam ar dalītu lēmumu: 96:93, 95:94 un 94:95.

Fjūrija Komentāri Pēc Cīņas

“Šis nebija plānots. Fransiss ir izcils cīnītājs – stiprs, spēcīgs sitējs un krietni labāks bokseris, nekā bijām iedomājušies,” teica Fjūrijs pēc cīņas.

Nākamie Izaicinājumi Abiem Sportistiem

35 gadus vecais Fjūrijs ar šo uzvaru saglabāja nevainoto bilanci profesionālajā boksā – 34 uzvaras (24 ar nokautu) un neviens zaudējums. Nākotnē viņu gaida cīņa ar ukraini Oleksandru Usiku, kurā tiks apvienotas visas četras prestižākās čempionu jostas smagajā svarā.

Nganū, 37 gadus vecais bijušais UFC smagsvaru čempions, MMA bilance ir 17 uzvaras un trīs zaudējumi. Viņa nākotne boksā vēl ir neskaidra, bet viņa spēja izturēt pilnu cīņu ar vienu no labākajiem bokseriem pasaulē liecina par iespējamu turpinājumu šajā sporta veidā.

Nobeigums

Šī cīņa parādīja, ka pat pieredzējušākajiem sportistiem jābūt gataviem uz negaidītiem izaicinājumiem. Fjūrijam tā bija iespēja pārbaudīt savu izturību un sagatavotību nākamajiem izaicinājumiem, kamēr Nganū pierādīja sevi kā nopietnu pretinieku arī boksā. Abiem sportistiem šī cīņa bija svarīgs solis to karjerās, un nākotne rādīs, kādi jauni izaicinājumi viņus sagaida.

Bildes ņemtas no:https://www.skysports.com/boxing/news/12183/12995030/tyson-fury-vs-francis-ngannou-former-ufc-heavyweight-champion-denied-astonishing-upset-win-in-non-title-clash

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences