BūvniecībaTop jauns sporta klubs T/C “Galerija Centrs”

Top jauns sporta klubs T/C “Galerija Centrs”

“MyFitness” atklās jaunu sporta klubu “Galerija Centrā”

Nekustamā īpašuma fonds “Baltic Horizon Fund” (BHF) ir paplašinājis savu darbību Rīgā, noslēdzot līgumu ar pazīstamo sporta klubu “MyFitness”. Šī vienošanās paredz jauna 2000 kvadrātmetru plaša sporta kluba izveidi tirdzniecības centrā “Galerija Centrs“, kas atrodas pašā Rīgas centrā. Šis ir nozīmīgs solis fonda attīstībā, kas ar līdzīgiem projektiem jau ir izveidojis klātbūtni arī citās Baltijas galvaspilsētās, nostiprinot savu pozīciju reģiona nekustamā īpašuma tirgū.

Inovācijas un kvalitāte – “MyFitness” piedāvājumā

my fitness sporta kluba telpa

Plānotā sporta kluba atvēršana gaidāma šī gada beigās, un tā apmeklētājiem tiks piedāvāts ne tikai mūsdienīgs un vizuāli pievilcīgs telpu dizains, bet arī pasaules klases aprīkojums no “Technogym”. Tāpat klubā notiksies plašs grupu nodarbību klāsts, kuru vidū būs arī speciāli Pilates Reformer studijas nodarbības. Šis piedāvājums ir īpaši veidots tā, lai apmierinātu gan jauniešu, gan pieaugušo sporta entuziastu vajadzības, padarot “MyFitness” par vienu no pievilcīgākajiem un inovatīvākajiem sporta klubiem Rīgā.

Paplašināšanās un nākotnes plāni

Baltic horizon fund ēka

(BHF) ne tikai stiprina savu pozīciju Latvijā, bet arī aktīvi izplešas citās Baltijas valstīs. Nesen parakstītais līgums ar Tallinas izklaides centru “Coca-Cola Plaza”, kurā nākamos desmit gadus darbosies Baltijas lielākais izklaides uzņēmums “Apollo Group”, un līgums ar starptautisko biroja mēbeļu ražotāju “Narbutas” Viļņā, kur tika nodrošinātas 3200 kvadrātmetru lielas biroja telpas, liecina par fonda spēju piesaistīt nozīmīgus partnerus dažādās nozarēs. Šīs partnerības ļauj fondam ne tikai paplašināt savu darbību, bet arī veicināt ekonomisko izaugsmi un uzņēmējdarbības vidi Baltijas reģionā.

Jaunā “MyFitness” sporta kluba ietekme

my fitness sporta kluba treneri

Jaunās sporta telpas “Galerija Centrs” piedāvās ne tikai augstas kvalitātes sporta pakalpojumus, bet arī kļūs par svarīgu sabiedriskās dzīves centru, veicinot veselīgu dzīvesveidu un sociālo mijiedarbību starp pilsētas iedzīvotājiem. Tas būs lielisks piemērs tam, kā komerciālais nekustamais īpašums var pozitīvi ietekmēt sabiedrības veselību un labklājību, piepildot tā telpas ar dzīvību un dinamiku. “MyFitness” kluba atvēršana Rīgā neapšaubāmi uzlabos gan pilsētas iedzīvotāju fizisko formu, gan arī to emocionālo un sociālo labklājību, piedāvājot vienu no labākajiem sporta un atpūtas risinājumiem.

Bildes – neighbourhood; myfitness; baltichorizon

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences