TendencesKāpēc 2023. gadā luksusa apvidus auto ir tik populāri?

Kāpēc 2023. gadā luksusa apvidus auto ir tik populāri?

2023. gadā luksusa džipi ir kļuvuši par iecienītu izvēli automašīnu entuziastiem. Šodienas rakstā, apskatīsim šī gada stilīgākos, ātrākos un ērtākos luksusa apvidus auto, kas ir pievērsuši cilvēku uzmanību.

Dzīvojot laikā, kad lielāka daļa cilvēku vēlas braukt jaudīgām un dinamiskām mašīnām, ražotāji cenšas atbildēt uz šo pieprasījumu, radot elektroauto, kas ir jaudīgi un galvenokārt videi draudzīgi.

Mūsdienās vērtē gan tradicionālo sniegumu, gan modernās inovācijas, un šī tendence ir izraisījusi pieaugošu interesi par lielām, greznām automašīnām, kuras ir labi aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un piedāvā augstu komfortu.Mercedes GLE

Mercedes GLE nāk ar pneimatisko piekari, kas nozīmē, ka tradicionālās atsperes vai spirālatsperes tiek aizstātas ar gaisa spilveniem. Ikdienas komforts tiek pastiprināts ar “Hey, Mercedes” balss asistentu, kas vienkāršo auto vadīšanu ikdienā. Salons ir plašs un veidots tikai no augstākās kvalitātes materiāliem, kas tiek izmantoti arī Mercedes-Maybach modeļos. Gaisa kvalitāti uzlabo automātiskais gaisa filtrs. Un, lai padarītu braucienu vēl patīkamāku, šis modelis ir aprīkots ar 13 skaļruņu skaņas sistēmu, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti, klausoties mūziku!

Šis modelis maksā aptuveni 90 000 € veho.lv


BMW XM

Masīvs, izteiksmīgs un ar modernu dizainu, XM modelis pievērš uzmanību! Dažiem tas iekrīt sirdī uzreiz, citiem tas nesaista – un ir vērts atzīmēt, ka tas ir visdārgākais BMW šobrīd. Tā izteiksmīgais izskats uz ceļa ir elegants, izceļoties ar izgaismotajiem nierveida režģiem un varenajiem 653 ZS no 4,4 litru dubultā turbo V8. Šis luksusa džips ir pilns ar modernām niansēm: no Alcantara salona apdares līdz masējošajiem sēdekļiem. Aizmugurējā mašinas daļu ir tik ērta, ka BMW to sauc par “M Lounge”!

Šis modelis maksā aptuveni 176,200 € bmw.lv


Audi Q8 e-tron

Q8 e-tron ir jaunā un uzlabotā 2019. gada e-tron versija. Šī mašīna ir klusa un var nobraukt līdz pat 552 KM ar vienu uzlādi. Tā piedāvā jums komfortu un jaunākās tehnoloģijas, piemēram, balss vadību un HD ekrānus. Jūs varat pat noparkot auto ar sava viedtālruņa palīdzību, būdams ārpus mašīnas! Q8 e-tron izskatās mūsdienīgs, bet tomēr praktisks.

Šis modelis maksā aptuveni 76 900 € – audi.lv


Porsche Cayenne

Porsche Cayenne ir vispopulārākais Porsche modelis visā pasaulē, un tas tiešām izceļas starp luksusa SUV. 2023. gadā! Porsche ir atjauninājusi mašīnas interjeru, pievienojot modernu digitālo kabīni. Pat blakus sēdošajiem ir sava ekrāna sistēma, lai baudītu mūziku vai filmas garākos braucienos. Arī ārējais dizains ir elegants, un jaunais 4,0 litru V8 dzinējs ļauj mašīnai sasniegt 100 KM/h tikai 4,7 sekundēs. Tāpēc nav pārsteigums, ka šis auto ir tik iecienīts!

Šis modelis maksā sākot no 91 000 € porsche.lv


Range Rover Sport SV

Jaunais Range Rover Sport SV ir ātrs, ar 635 ZS dubulto turbo V8 dzinēju, kas ir vieglais hibrīds! Tas sasniedz 100 Km stundā tikai 3,6 sekundēs. Salons ir izsmalcināts, ar speciāliem sēdekļiem un mūzikas sistēmu ar veseliem 29 skaļruņiem! SV izmanto navigācijas datus, lai pielāgotu ātrumu līkumiem ar adaptīvo kruīzkontroli. Tas ir ideāls variants lauku ceļiem!

Šis modelis maksā aptuveni 123 000 € – landrover.lv


Volvo XC90

Volvo XC90 ir ideāls ģimenes auto ar veselām 7 vietām! Braukšanas process ir kluss, pateicoties dubultstiklam un pneimatiskajai piekarei. Šis Volvo modelis ir pilns ar drošības funkcijām, tostarp automātisko bremzēšanu, joslas stūrēšanas palīgu jeb “Lane control” un citām tehnoloģijām, lai nodrošinātu maksimālu drošību un komfortu pasažieriem.

Šis modelis maksā aptuveni 72 000 volvocars.com


Mašīnu interjeri

Mercedes GLE

Mercedes Benz GLE 2023

BMW XM

BMW XM interjers

Audi Q8 e-tron

Audi Q8 e-tron interjers melnā krāsā ar sarkanām šuvēm

Porsche Cayenne

Porsche cayyene Interjers

Range Rover Sport SV

Range Rover Sport interjers

Volvo XC90

Volvo XC90 interjers

Apkopojums

Automašīnu tirgū mūsdienās vērojama strauja evolūcija. Uzņēmumi izstrādā uzlabotus un tehnoloģiski pilnveidotus modeļus, kas atspoguļo patērētāju pieaugošās prasības pēc luksusa, efektivitātes un drošības. Elektroautomobiļi kļūst par svarīgu segmentu, un tradicionālie SUV joprojām saglabā savu pievilcību. Visā šajā dažādībā redzams kopējais mērķis – pielāgoties patērētāju mainīgajām vēlmēm un veicināt elektroauto attīstību.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences