Tendences TOPFotogrāfi kas piedāvā ģimenes fotosesijas

Fotogrāfi kas piedāvā ģimenes fotosesijas

Ģimeņu fotosesijas fotogrāfi

Ģimenes fotosesijas ir brīnišķīga iespēja pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem un iemūžināt mirkļus, kas gadu gaitā kļūst par foršām atmiņām. Tieši šīs fotogrāfijas nākotnē kļūst par atgādinājumu kopā pavadītajam laikam, ļaujot atkal un atkal piedzīvot laimes un mīlestības pilnos brīžus. Tālāk apskatīsim dažas no labākajām studijām un fotogrāfiem, kas piedāvā ģimenes fotosesijas Latvijā.

Uģis Nagliņš

Fotogrāfs uģis nagliņš

Uģis Nagliņš uzskata, ka ģimenes fotosesijai vispiemērotākā vide ir dabā, kur iespējams iegūt dabiskas un brīvas fotogrāfijas. Viņa pieeja akcentē bērnu dabisko prieku un brīvību, kas ļauj iemūžināt patiesas emocijas. Uģis arī norāda, ka, ja ģimenē ir jaundzimušais, labāk vērsties pie viņa sievas Andas Nagliņas, kura ir eksperte jaundzimušo fotogrāfijā.

Sazināties ar fotogrāfu: unfoto.

“Foto eksperts”

ģimenes foto pļavā

“Foto eksperts” piedāvā plašu ģimenes fotosesiju cenu un pakalpojumu klāstu, sākot no dekorētām līdz vienkāršām fotosesijām. Fotostudija atrodas ērtā vietā Rīgas centrā, piedāvājot daudzveidīgas dekorācijas un rekvizītus. Bildes tiek uzņemtas gan studijā, gan dabā. Ar cenu diapazonu no 60 līdz 150 eiro, šis piedāvājums ir piemērots dažādām vēlmēm un budžetiem.

Sazināties ar fotogrāfu: fotoeksperts.

Laura Appena Photography

''Laura Appena Photography'' foto ar bērnu.

Laura Appena specializējas ģimenes fotosesijās, uzsverot patiesu mirkļu un emociju tveršanu. Viņas pieeja ir neuzbāzīga, ļaujot ģimenei justies brīvi un dabiski izklaidēties. Laura Appena piedāvā arī tradicionālākus ģimenes portretus. Lauras darbs ir vērtējams arī par to, ka viņa piedāvā fotogrāfijas gan krāsainā, gan melnbaltā izpildījumā.

Sazināties ar fotogrāfu: appenaphoto.

Juris Justs

Juris Justs ir pazīstams ar savu detalizēto un rūpīgo pieeju ģimenes fotosesijām. Viņš piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ļauj klientiem izvēlēties sesijas ilgumu un attēlu skaitu atbilstoši savām vēlmēm un budžetam. Jura cenas atspoguļo viņa profesionalitāti un individuālo pieeju, nodrošinot klientiem profesionāli apstrādātus attēlus.

Fotogrāfs piedāvā retušētu attēlu paketi, kas sniedz iespēju izvēlēties no 35 līdz 100 attēliem, atkarībā no sesijas ilguma. Papildus, Juris nodrošina materiālu piegādi caur ”Google Drive”, ļaujot klientiem ērti piekļūt saviem fotoattēliem. Viņa pakalpojumi ietver arī iespēju iznomāt studiju pēc pieprasījuma. Studijā tiek piedāvāts matu un ”make up” speciālists.

Sazināties ar fotogrāfu: jurisjusts.

Edgars Kalniņš

Edgara Kalniņa foto ar ģimeni ārā, dabā.

Edgars Kalniņš veic ģimenes fotosesijas ārā, apvienojot kopā ģimenes aktivitātes ar profesionālām bildēm, lai radītu neaizmirstamas atmiņas.

Edgars piedāvā fotosesijas, kas ir piemērotas līdz pat 9 personām, ar iespējām izvēlēties vienas vai divu stundu ilgas sesijas. Viņa cenas ir draudzīgas un pieejamas, sākot no 100 EUR par stundu. Profesionālas ģimenes fotogrāfijas var arī būt pieejamas plašākam klientu lokam. Edgars ir atvērts darbam dažādās Latvijas vietās, piedāvājot arī iespēju segt transporta izdevumus, ja fotosesija notiek ārpus Jēkabpils.

Sazināties ar fotogrāfu: edgarskalnins.

Ģimenes fotosesijas

Ģimenes fotosesijas ir lielisks veids, kā radīt jaukas atmiņas un pavadīt laiku kopā. Latvijā ir daudz labu fotogrāfu un studiju, kas piedāvā dažādas fotosesijas. Izvēloties, svarīgi domāt par to, kādas bildes gribat savā albumā, lai atrastu fotogrāfu, kas atbilst jūsu gaumei.

Bildes ņemtas no: angiewynnephotography, jurisjusts, edgarskalnins, appenaphoto, unfoto, fotoeksperts.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences