Izglītība un kursiTop 5 skaistumkopšanas kursi Rīgā

Top 5 skaistumkopšanas kursi Rīgā

Skaistumkopšanas kursi radīs izpratni par dažādām specialitātēm saistībā ar cilvēka arējo izskatu

Skaistumkopšanas nozare ir daudzpusīga, piedāvājot plašu pakalpojumu un specialitāšu klāstu, kas veltīti cilvēka ārējā izskata un labsajūtas uzlabošanai. Šajā rakstā aplūkosim piecus populārākos skaistumkopšanas mācību centrus Rīgā, kuri ir pazīstami ar savu profesionālismu, augstvērtīgo mācību programmu piedāvājumu un pat starptautisko atzinību.

Profesionālā Skaistuma skola

Sieviete, pasniedzzēja māca jaunai meitenei matu griezšanu, friziera kursi.

Profesionālā Skaistuma skolā ir pieejami dažādi kursi, sākot no frizieru mācībām līdz pat masāžas un mikropigmentācijas kursiem. Šī skola lepojas ar nelielām mācību grupām, kas ļauj pasniedzējiem pievērst individuālu uzmanību katra audzēkņa prasmju attīstībai. Skolā ir pieejami arī profesionāli darba materiāli un plašs teorētiskais izdales materiāls, kas palīdz audzēkņiem apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes. Profesionālā Skaistuma skola ir akreditēta un piedāvā mācības gan latviešu, gan krievu valodā.

Uzzināt vairāk par kursiem: skaistumaskola

Starptautiskā ”CIDESCO” Rīgas Kosmētikas skola

Starptautiskās ''CIDESCO'' Rīgas Kosmētikas skolas mācību telpa.

1996. gadā tika dibinātā Rīgas Kosmētikas skola, kura ir ieguvusi ”CIDESCO” akreditāciju, kas apliecina tās atbilstību augstākajiem starptautiskajiem standartiem kosmetoloģijā. Šī skola piedāvā apgūt kosmētiķa specialitāti pēc valsts akreditētas programmas un starptautiskās Estētikas un Kosmetoloģijas Komitejas – ”CIDESCO” programmas. Absolventi iegūst ne tikai profesionālo kvalifikāciju, bet arī starptautiski atzītu ”CIDESCO” diplomu.

Uzzināt vairāk par kursiem: kosmetikasskola

”Klērs studija” skaistumkopšanas izglītības centrs

''Klērs studija'' skaistumkopšanas izglītības centra frizieru apmācības

”Klērs studija” ir izglītības centrs, kas nodrošina pilnu nepieciešamo aprīkojumu un materiālus saviem studentiem. Centrs piedāvā plašu kursu klāstu, tostarp frizieru kursus, uzacu modelēšanu un permanento grimu. Mācību procesu papildina profesionālā prakse, kas tiek nodrošināta sadarbībā ar vadošajiem skaistumkopšanas saloniem. Studenti var piedalīties dažādos meistarības konkursos un saņemt atlaides pirkumiem ”Klērs studija” veikalos.

Uzzināt vairāk par kursiem: klersstudija

Lady School

''Lady School'' kursu apsolventes ar pasniedzējām.

”Lady School” piedāvā kursus jaunietēm, lai iemācītu labas manieres un prasmi veidot tēlus dažādiem pasākumiem. Kursu programmas iekļauj apmācību fizioterapijā, horeogrāfijā, etiķetē, kā arī grima un frizieru mākslā. Skola rīko gan īstermiņa kursus, piemēram, ”Summer Upgrade”, gan ilgtermiņa apmācību programmas kā ”Lady Camp”, kurās meitenes var dzīvot muižā un pilnveidot savas sociālās prasmes.

Uzzināt vairāk par kursiem: ladyschool

Mācību studija ”Curly”

Mācību studijā ''Curly'' skaistumkopšanas kursi

Mācību studija ”Curly” tika dibināta 2006. gadā, tā piedāvā profesionālās un interešu izglītības kursus frizieru mākslā un stilistikā. Visas mācību programmas ir valsts licencētas un akreditētas. Studija lepojas ar augstvērtīgu pasniedzēju kolektīvu, kas ir gan praktizējoši speciālisti, gan pieredzējuši pedagogi. Studija piedalās dažādos nozares pasākumos, tādejādi paplašinot mācību iespējas un sniedzot studentiem iespēju reāli pilnveidot iegūtās zināšanas.

Uzzināt vairāk par kursiem: curlystudio

Skaistumkopšanas kursi

Rīga ir vieta, kur apgūt skaistumkopšanas prasmes, piedāvājot daudzveidīgas un kvalitatīvas mācību iespējas. Katrs no minētajiem skaistumkopšanas kursiem nodrošina augstas kvalitātes apmācības, kas ļauj studentiem ne tikai iegūt nepieciešamās prasmes un zināšanas, bet arī sekmē karjeras izaugsmi un personības attīstību. Izvēloties mācību iestādi, ir svarīgi ņemt vērā gan mācību programmas saturu, gan skolas reputāciju un starptautisko atzīšanu.

Bildes ņemtas no: ladyschool, kosmetikasskola, curlystudio, klersstudija, milady, latimes.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences