Māja un dārzsTop 3 vasaras mājas projekti

Top 3 vasaras mājas projekti

Iepazīstiet trīs vasaras mājas projektus Latvijā, piedāvājot atpūtu dabā un mājīgumu

Vasaras mājas ir ļoti iecienītas Latvijas iedzīvotāju vidū, jo tās piedāvā atpūtas iespējas no ikdienas rutīnas un steigas. Vasarnīcas, pazīstamas arī kā vasaras dārza mājas, ļauj izbaudīt dabu un dažādas āra aktivitātes. Šīs mājas ir kļuvušas par īpašu tradīciju, piedāvājot daudzveidību un pieejamību.

”Gardenhouse24” vasaras mājas piedāvājums

''Greenhouse24'' vasaras mājas modelis "Arno 70B".

”Gardenhouse24” ir uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi koka izstrādājumu tirdzniecībā, kas klientiem piedāvā augstas kvalitātes koka āra dārza mājas, saunas un guļbūves. Šie produkti ir iegūti, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām un augstas kvalitātes koksnei. Īpaši populārs ir vasaras mājas modelis “Arno 70B” ar platību 67 m², kas maksā €28,815.00. Šī vasaras māja tiek piegādāta komplektā, kas ietver koka durvis un logus, dabīgā koka apdari un viegli saprotamas montāžas instrukcijas.

Uzzināt vairāk par vasaras māju: gardenhouse24

”DEKO” vasaras mājas

Deko pelecīga vasaras māja

”DEKO” ir uzņēmums, kas piedāvā plašu vasarnīcu un dārza māju klāstu. Viens no modeļiem, kas dabūja mūsu uzmanību, ir vasaras māja “Madrid”, kuras ārējais izmērs ir 660 x 480 cm un cena ar PVN ir 5 988 €. Šī māja ietver koka konstrukcijas, stikla pakešu logus, grīdas, terases un griestu apdares dēļus. ”DEKO” piedāvā arī papildu pakalpojumus, piemēram, montāžu un ekoloģisku krāsu izvēli, kas ir īpaši nozīmīgi, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un estētiski pievilcīgu mājokli.

Uzzināt vairāk par vasaras māju: deko

”SIP HOUSE” vasaras karkasa māja

''SIP HOUSE'' vasaras karkasa māja "TOULOUSE"

Modernas tehnoloģijas un energoefektivitāte ir galvenās ”SIP HOUSE” ražoto māju iezīmes. Šīs mājas ir ekonomiski izdevīgas un kalpo ilgu laiku. Tāpat koka karkasa mājas piedāvā tradicionālu un mājīgu dizainu. Piemēram, vasaras māja “TOULOUSE”, kas izgatavota no SIP paneļiem, ar platību 15 m² maksā €12,900.00. Šī māja ir iekļauta piegādes pakalpojumā, kas ir bezmaksas visā Eiropā, ja pasūtījums pārsniedz €5000.

Uzzināt vairāk par vasaras māju: siphouse

Secinājumi par vasaras māju iegādi

Izvēloties vasaras māju, ir būtiski apsvērt dažādos piedāvājumus un to specifiku. Uzņēmumi kā ”Gardenhouse24” un ”DEKO” piedāvā plašu izvēli, kas apmierinās dažādas klientu vajadzības un vēlmes. ”SIP HOUSE” paneļu un koka karkasa mājas piedāvā funkcionalitāti un modernu dizainu padarot tās par ideālu izvēli ilgtermiņā. Vasaras mājas iegāde ir ieguldījums ģimenes laimes un atpūtas brīžos, tāpēc izvēlei jāpieiet atbildīgi un apdomāti.

Bildes ņemtas no: gardenhouse24, siphouse, deko, greenretreats.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences