TendencesTop 3 Eiropas galamērķi rudens atvaļinājumam

Top 3 Eiropas galamērķi rudens atvaļinājumam

Ja atvaļinājuma laiks jau ir pienācis un gribas aizbraukt beidzot ceļojumā, tad rudens noteikti ir IDEĀLAIS laiks. Eiropas galamērķi tikko piedzīvojuši savu augstāko sezonu, un ielas ir mierīgākas. Rudens ir lielisks laiks, kad ceļot Eiropā.

Pirmais Eiropas galamēķis: Venēcija, Itālija

Vai jums kādreiz ir bijusi vēlme apmeklēt Venēciju? Rudens ir ideāls laiks vienai no romantisiskajām Eiropas galamērķiem. Venēcija piedāvā aukstāku un mainīgu laiku, ar vidējo temperatūru no 5°C līdz 11°C. Nevajadzētu aizmirst aizsarglīdzekļus pret lietu, bet pat šādos apstākļos pilsēta saglabā savu šarmu. Īpaši novembrī, kad notiek Madonna Della Salute festivāls.

Venēcijas pilsētas mājas un kuģi, laivas.

Kādas vietas apskatīt? Grand Canal, Sv. Marka laukums, Rialto tilts.

Ko darīt? Izbaudiet privāto gondolu braucienu pa Grand Canal. Apmeklējiet slēptās Itālijas dārgumiņas un pilis.

Pasākumi: Madonna Della Salute festivāls novembrī, kur var piedalīties svētku gājienā ar laivām un baudīt ugunskuru šovu.

Uzturēšanās: Palikšana mazos boutique viesnīcās pie ūdens malas, lai izbaudītu Venēcijas romantiku.

Kā tu nokļūt? Ryanair piedāvā oktobrī un novembrī ceļot pa salīdzinoši lētām cenām uz vairākām pilsētām, tajā skaitā Venēciju. Biļetes turp maksā no pat 18.99 (27.10) līdz 79.00 eiro. Novembrī reisi uz Venēciju ir septiņi, tākā ir laiks apdomāt, kurā dienā visizdevīgāk lidot uz šo Itālijas pilsētu. Vairāk informāciju varat atrast: Ryanair mājaslapā.

Otrais Eiropas galamēķis: Gdaņska, Polija

Gdaņska ir perfekta Eiropas galamērķa izvēle rudenim. Vairāk un vairāk ceļotāji tiek pārsteigti ar šīs pilsētas skaistumu. Gdaņska ir pazīstama kā kultūras, zinātnes, sporta un izklaides centrs. Rudens šeit tiek saukts par “Złota Polska Jesień” – zelta Polijas rudens, un tas ir viens no visfotogēniskākajiem laika periodiem gadā.

Kādas vietas apskatīt? Vecpilsēta, Long Market, Marijas baznīca.

Ko darīt? Apmeklējiet Oliwa Parku – lieliska vieta pastaigām. Izbaudiet Polijas rudens tradīcijas, piemēram, sēņošanu.

Pasākumi: Lieliska iespēja apmeklēt Neatkarības dienas svinības 11. novembrī un baudīt vēsturiskos pārveidojumus pret Gdaņskas vecpilsētas fonu.

Uzturēšanās: Palikšana vecpilsētas rajonā, lai izbaudītu autentisko Polijas atmosfēru.

Kā tu nokļūt? Ryanair piedāvā oktobrī un novembrī ceļot pa salīdzinoši lētām cenām arī uz Gdaņsku. Biļetes turp maksā no pat 15.00 (10.11) līdz 34.00 eiro. Novembrī reisi uz Gdaņsku ir deviņi, tākā ir laiks apdomāt, kurā dienā visizdevīgāk lidot uz šo Polijas pilsētu. Vairāk informāciju varat atrast: Ryanair mājaslapā

Trešais Eiropas galamēķis: Barselona, Spānija

Barselona gaida jūs ar tās vēsturiskajiem pieminekļiem, piemēram, Park Güell un Sagrada Familia. Novembrī temperatūra Barselonā var sasniegt līdz pat 20°C. Novembrī Barselona piedāvā daudz kultūras pasākumu un festivālu, piemēram, Barselonas džeza festivālu. Tas ir mēnesis, kad var izbaudīt gan kultūras pasākumus, gan gastronomiskos priekus.

Kādas vietas apskatīt? Park Güell, Sagrada Familia, Montserrat bazilika.

Ko darīt? Pavadīt dienu Girona vai Sitges, izbaudīt Spānijas kultūras un vēstures dārgumiņus. Apmeklējiet Barselonas pludmali un izbaudiet sauli.

Pasākumi: Barselonas džeza festivāls, Visu Svēto dienas svinības, kurās tiek godināti mirušie ar ziedu pušķiem un gardajiem panellet kūkām.

Uzturēšanās: Palikšana Eixample rajonā vai netālu no La Rambla, lai būtu tuvu lielākajiem tūristu galamērķiem.

Kā tu nokļūt? Kā arī uz Barselonu novembrī ceļot pa salīdzinoši lētām cenām. Biļetes turp maksā no pat 19.99 (29.11) līdz 72.00 eiro. Novembrī reisi uz Barselonu ir arī deviņi, tākā ir laiks apdomāt, kurā dienā visizdevīgāk lidot uz šo Spānijas pilsētu. Vairāk informāciju varat atrast: Ryanair mājaslapā

Nobeigumā, rudenī Eiropas pilsētas piedāvā unikālu ceļojumu pieredzi, kad var izbaudīt vēsturi, kultūru un dabas skaistumu bez pārāk daudziem tūristiem. Tāpēc rudenī dodieties uz Eiropas skaistākajām pilsētām un izpētiet to īpašo šarmu.

Bilde ņemta no: https://www.cntraveler.com/story/airlines-cutting-fall-flights

https://www.granohotels.pl/en/blog/walk-through-the-autumn-gdansk

https://www.cuddlynest.com/blog/best-time-to-visit-barcelona/

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences