SlavenībasTimothée Chalamet SNL par aktieru streika beigām

Timothée Chalamet SNL par aktieru streika beigām

Hollywood zvaigzne Timothée Chalamet iepriecināja skatītājus ar savu monologu šovā “Saturday Night Live” (SNL), pievēršoties ilgstošā aktieru streika noslēgumam un reklamējot savu jauno filmu Willy Wonka.

Aktieri bija spiesti klusēt par savu darbu 118 dienu garā strīdā, taču viss tika aizmirsts, kad Chalamet uzņēma galveno vārdu Ņujorkas skatuvē. Viņš dziedāja: “Nāciet līdzi man, un jūs nonāksiet pasaulē, kur nav kaunpilni sevi jāreklamē – tas ir labi, es to drīkstu sacīt…”, pirms vērsās pie kameras, lai reklamētu filmas “Wonka” pirmizrādi 15. decembrī.

Timothée Chalamet uzstājas SNL

Chalamet, kurš atgriezās “Studio 8H” kā “Saturday Night Live” vadītājs, pārsteidza skatītājus ar savu klātbūtni. Viņa monologs demonstrēja viņa aizrautību, beidzot varot runāt par gaidāmajām filmām “Wonka” un aizkavēto “Dune: Part 2”, pēc streika beigām.

SNL

“Saturday Night Live” ir amerikāņu nakts tiešraides komēdija, politiskā satīra un dažādu žanru šovs, kuru radīja Lorne Michaels un izstrādāja Dick Ebersol, kas tiek raidīts NBC. Šova pirmizrāde, ko vadīja Džordžs Karlins, notika 1975. gada 11. oktobrī, sākotnēji ar nosaukumu “NBC’s Saturday Night”. Katru epizodi vada slavenība, kas parasti sniedz atklāšanas monologu un piedalās kopā ar citiem dalībniekiem, kā arī izceļas ar muzikālā viesa priekšnesumiem.

Timothée Chalamet, kura pirmā reize vadot SNL bija pārsteidzošs pavērsiens aktierim, zināms ar nopietnākiem darbiem, ir spilgti parādījis savas spējas piedalīties arī komēdijā SNL. Sezonas 49 pirmizrāde piesaistīja 4,8 miljonus skatītāju NBC, saskaņā ar Nielsen datiem, liecinot par 19% skatītāju pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējās sezonas pirmizrādi. Tas ir solis uz priekšu gan Timothée Chalamet karjerā, gan “Saturday Night Live” kā šova attīstībā.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences