Būvniecība''TimberTech'' Ekoloģiskas Koka Būvkonstrukcijas Mūsdienu Dizainam

”TimberTech” Ekoloģiskas Koka Būvkonstrukcijas Mūsdienu Dizainam

spot_img

Būvniecības industrijā vērojams novērojams nozīmīgs pieprasījuma pieaugums pēc ekoloģiskākiem būvmateriāliem, un koks šobrīd izvirzās kā galvenais kandidāts, lai aizstātu dzelzsbetonu.

TimberTech

Uzņēmums TimberTech ir izvirzījies kā nozares līderis, radot koka būvkonstrukcijas, kas ne tikai konkurē ar dzelzsbetonu izturībā un noturībā, bet arī piedāvā daudzus papildu ieguvumus. Pateicoties modernajām tehnoloģijām un inovatīvai pieejai, TimberTech ir spējis radīt produktus, kas atbilst mūsdienu būvniecības prasībām.

- Reklāma -

Dizains un Funkcionalitāte

Koka konstrukcijas, ko piedāvā TimberTech, nav tikai videi draudzīgas, bet arī estētiski pievilcīgas. Modernā tehnoloģija ļauj izveidot sarežģītas konstrukcijas, kas iederas gan tradicionālā, gan mūsdienīgā dizaina projektā. Pieaugot koka izmantošanai kā primārajam būvmateriālam, arhitekti un dizaineri atklāj jaunas iespējas tā pielietojumā.

PRIME Kolekcija

Prime Collection smailā profila polimēru kompozītmateriālu plātnes piedāvā vieglāku svaru, neapdraudot drošu sajūtu zem kājām, un nodrošina īstu koka estētiku, kas jums nekad nebūs jānoslīpē, krāso vai jāblīvē.

Kokmateriāli

Reālistisks koksnes izskats Izstrādāts tā, lai tas atgādinātu jūsu iecienītākās koksnes sugas un veidus, TimberTech nodrošina izcilu estētiku un dabiska izskata kompozītmateriālu ieklāšanu, kā arī lielāko krāsu un faktūru izvēli, lai jūs varētu atrast sev piemērotāko.

Tehnika

Izstrādāta veiktspējai Pateicoties novatoriskajai materiālu tehnoloģijai, TimberTech klājums ir izturīgs pret izbalēšanu un traipiem — un tas nešķelsies, nelobīsies, neplaisās un nepūst. Tātad klājs izskatīsies un darbosies lieliski gadu desmitiem bez rūpēm un koka kopšanas.

Koka Ekoloģiskās Vērtības

Salīdzinājumā ar dzelzsbetonu, koks ir atjaunojams resurss, kas uzkrāj oglekli savā augšanas procesā, palīdzot cīnīties ar klimata pārmaiņām. Turklāt koka izmantošana būvniecībā nozīmē mazāku siltumnīcefekta gāzu emisiju un mazāku enerģijas patēriņu ražošanas procesā. TimberTech akcentē šos ieguvumus, piedāvājot klientiem ilgtspējīgus risinājumus.

spot_img
spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences