MūzikaTils Lindemans Rīgā: "Rammstein" Solists ir atpakaļ!

Tils Lindemans Rīgā: “Rammstein” Solists ir atpakaļ!

Tils Lindemans Rīgā? Rīga ir gatava sagaidīt industrijālā metāla ikonu Tilu Lindemanu, kurš ar savu jauno projektu “Till Lindemann” pirmo reizi uzstāsies Latvijas galvaspilsētā. “Arēnā Rīga” 30. novembrī norisināsies pasākums, kas sola kļūt par vienu no šī gada muzikāliem “highlights”.

Grupas “Rammstein” Līderis Dodas Solo

Pēc tam, kad “Rammstein” kolektīvs izlēma uz brīdi apstāties, Tils nezaudēja laiku un sāka solo projektu, kas drīz vien attīstījās par grupu ar nosaukumu “Lindemann”. Projekta veidošanā piedalījās zviedru producents Pēteris Gegtgrens, un kopā viņi radīja unikālu ģrupu, kas turpina “Rammstein” tradīcijas, piešķirot tai savu auru.

Lindemana koncerti ir pazīstami ar to enerģisko atmosfēru un emocionālo uzlādēšanos, kurā viņa harisma un spēcīgā balss ieņem centrālo vietu. Rīgas koncerta apmeklētājiem būs iespēja pieredzēt Tilu uz skatuves – vīrieti, kurš ar savu klātbūtni un vokālo sniegumu ir iekarojis miljonu sirdis visā pasaulē.

Tila Lindemana projekts ir pazīstams ar savu provokatīvo pieeju, kas atspoguļojas gan dziesmās, gan vizuālajā noformējumā. Viņa videoklipi “Mathematik”, “Steh auf”, “Ich weiß es nicht”, “Knebel” un neseno “Sport Frei”, kas kritiski izgaismoja VDR dopinga sistēmu, kopumā YouTube ir savākuši vairāk nekā 65 miljonus skatījumu!

Tils Lindemanns uz skatuves ar grupu rammstein.

Koncerttūres Sākums no Leipcigas līdz Rīgai

Tila Lindemana koncerttūres oficiālais starts aizvadīts Leipcigā, un tā turpināsies ar koncertiem visā Eiropā. Rīgas koncerts ir viens no gaidītākajiem notikumiem tūres ietvaros, kas aicina uz emocionālu un muzikālu ceļojumu kopā ar šo mākslinieku.

Tils Lindemans “Arēnā Rīga”

Tuvākajā laikā “Arēnā Rīga” izskanēs Tila Lindemana rūpīgi izstrādātās jaunās dziesmas un vecie hīti, kas demonstrēs viņa talantu un mūzikas evolūciju. Šī gaidītā uzstāšanās ir ne tikai koncerts, bet gan kultūras notikums, kas vēlreiz apliecina Rīgu kā nozīmīgu mūzikas un mākslas centru Baltijā.

30. novembra vakarā “Arēnā Rīga” risināsies ne vien koncerts, bet arī stāsts par mākslinieku, kas spējis attīstīt un uzturēt muzikālu zīmolu pasaulē.

Bilde ņemta no: https://www.pxfuel.com/en/desktop-wallpaper-amnle

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences