Uzņēmumi"theIntelligent Space": Vieta investoriem, tehnoloģiju un AI entuziastiem

“theIntelligent Space”: Vieta investoriem, tehnoloģiju un AI entuziastiem

Kas ir “theIntelligent Space”?

theIntelligent Space” ir kopiena, kas apvieno mākslīgā intelekta un jauno tehnoloģiju entuziastus, ekspertus, un investorus. “Mēs piedāvājam vietu, kur dalīties idejās un veicināt jaunu projektu attīstību. Mūsu mērķis ir atbalstīt sadarbību un zināšanu apmaiņu, lai veicinātu Latvijas sabiedrības un ekonomikas izaugsmi.

Par “theIntelligent Space”

“Mēs veicinām sadarbību starp jaunuzņēmumiem, investoriem un valdību. Mūsu galvenais uzdevums ir dalīties ar jaunākajām tehnoloģijām un pieredzi.” “TheIntelligent Space” iestājas par aktīvu līdzdalību, jaunu kontaktu un jēgpilnu sadarbību veidošanos, ar mērķi stimulēt inovāciju klimata rašanos un uzņēmējdarbības kultūras izaugsmi Latvijā.

Telpas un pasākumi

“theIntelligent Space” piedāvā modernas telpas dažāda veida pasākumu rīkošanai. Atrodoties pašā Rīgas sirdī, the Space ir vieta, kur satikties, lai veicinātu saturīgu diskusiju veidošanos un ļautu uzplaukt jaunām sadarbībām. Telpas būs lieliski piemērotas investoriem, uzņēmējiem, pētniekiem, tehnoloģiju ekspertiem un jebkuram citam tehnoloģiju un AI entuziastam!

Interjers "Z Towers" ēkā

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties noorganizēt biznesa kluba tikšanos, hakatonu, lekciju, prezentāciju vai jebkādu citu pasākumu – šeit tas būs iespējams. theIntelligent Space atrodas Pārdaugavā, modernajos Zunda torņos, ēkas 20. stāvā. A klases biroja telpu platība pārsniedz 103,1 m2 un tajās var uzņemt līdz pat 45 personām (sēžot) un 60 (stāvot). Ērtais amfiteātris nodrošina pasākumu rīkošanai nepieciešamo komfortu.

Pievienojies “theIntelligent Space” Kopienai

“theIntelligent Space” aicina tevi kļūt par kopienas daļu. “Pievienojies mums, lai kopā veicinātu inovācijas un tehnoloģiju attīstību. Dalies ar savām idejām, ieguldījumiem un laiku, lai palīdzētu veidot labāku nākotni Latvijai un tās iedzīvotājiem. Veidojam rītdienu kopā!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences