Mūzika"The Prodigy" atgriezīsies 18. augustā Rīgā Wondersalā

“The Prodigy” atgriezīsies 18. augustā Rīgā Wondersalā

“The Prodigy” atgriežas Rīgā

“The Prodigy” ir gatavi atkal iekarot Rīgu. Šī gada 18. augustā, ikoniskajā Wondersalā, notiks kārtējais lielkoncerts, kas sola būt vērienīgākais elektroniskās mūzikas notikums šajā vasarā. Šis koncerts ir īpašs ar to, ka pirmo reizi kopš mūzikas leģendas Kīta Flinta aiziešanas, grupa uzstāsies bez viņa, taču ar solījumu fanu priekšā parādīt kaut ko jaunu un vēl spēcīgāku.

Elektroniskās mūzikas ikonas atgriešanās

Grupa the prodigy uztājas

Pēc būtiskas pauzes kopš pēdējā koncerta 2016. gadā, “The Prodigy” ir gatavi atgriezties uz skatuves, šoreiz bez sava leģendārā dalībnieka Kīta Flinta, kura nāve 2019. gadā atstāja dziļu iespaidu gan fanu, gan mūzikas pasaulē. Grupas dibinātājs Liams Hovlets un ikoniskais priekšnesējs Maksims sola, ka jaunais šovs būs spēcīgāks un enerģiskāks nekā jebkad.

Izcilas dziesmas

vīrieši uzstajas koncertā

Grupas albumi ir kāpuši pasaules topu virsotnēs, piesaistot miljonus fanu visā pasaulē. Viņu singli, piemēram, “Firestarter”, “Breathe” un “Smack My Bi*** Up”, ir kļuvuši par elektroniskās mūzikas himnām. “The Prodigy” ir pazīstami ar savu enerģisko un nekompromisa stilu, kas arī šoreiz sola pārvērst Rīgas Wondersalu par vienu no lielākajiem reiviem valsts vēsturē.

Biļetes

Biļešu cena ir noteikta sākot no 70 EUR. “The Prodigy” koncerts ir gaidīts ar lielu aizrautību un, kā paredz organizatori, tas pulcēs tūkstošiem fanu, lai kopīgi piedzīvotu grupas uztāšanos, kas paliks ilgi atmiņā.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences