Jaunie projekti''Tekstiliana'' jauns projekts Torņkalnā

”Tekstiliana” jauns projekts Torņkalnā

spot_img

”Tekstiliana”

Torņkalnā, starp Torņkalna ielu un Vienības gatvi, ir uzsākts ambiciozs jauns projekts – ”Tekstiliana”. Šis projekts piedāvā modernu un ērtu dzīves vidi, kas atbilst mūsdienu prasībām. Piecu stāvu ēka ar A+ klases energoefektivitāti un 64 dzīvokļiem, kas sola kļūt par pievilcīgu mājvietu pilsētas dzīves cienītājiem.

''Tekstiliana'' dzīvojamā ēka no ielas puses

Par projektu

Projekts ir ar augstu energoefektivitātes klasi un piedāvā dzīvokļus ar dažādiem plānojumiem no vienas līdz piecām istabām. Projekts iekļauj drošu iekšpagalmu ar labiekārtotām atpūtas zonām, terases, balkonus un jumta dārzus, kuru platība svārstās no 5,7 līdz 60 kvadrātmetriem. Papildus ir iespēja iegādāties autostāvvietu un uzglabāšanas telpu.

Apkaime

Jaunais projekts Torņkalnā ir ļoti ērtā vietā – tuvu Rīgas centram, Vecrīgai, Pārdaugavai, lidostai un Jūrmalai. Šajā apkaimē ir veikali, kafejnīcas un tirgus, tāpēc iepirkties un ēst ārā ir ļoti ērti.

''Tekstiliana'' atrašanās vieta Torņkalnā. Torņkalna Panorāma.

Par ēku un interjeru

Projekta ēka ar pieciem stāviem ir projektēta, ievērojot mūsdienu prasības. Lieli panorāmas logi, dažādu izmēru terases, balkoni un jumta dārzi, kas piedāvā izcilu skatu un privātumu. Virszemes un pazemes velosipēdu novietnes atvieglo ikdienas pārvietošanos.

Jaunā projekta jumta dārzs.

Interjera dizains ”Tekstiliana” ir veidots, domājot par klasiku. Piedāvājumā ir ozolkoka parkets vairākos toņos, krāsotas durvis ar augstu skaņas izolāciju un marmora dizaina flīzes vannas istabām. Dzīvokļi ir aprīkoti ar augstvērtīgu santehniku un piedāvā plašas interjera risinājumu izvēles iespējas.

Kā iegādāties dzīvokli ”Tekstiliana”?

Dzīvokļa iegādei ir jāsazinās ar projekta attīstītājiem, kas sniegs detalizētu informāciju par pieejamajiem dzīvokļiem, to cenu un pirkšanas nosacījumiem.

''Tekstiliana'' skats no dzīvokļa balkona uz pagalmu.

”Tekstiliana” piedāvā mūsdienīgu un kvalitatīvu dzīves vidi vienā no Rīgas apkaimēm – Torņkalnā. Šis jaunais projekts ir ideāla izvēle tiem, kas meklē mājokli pilsētas tuvu Rīgas centram un dzīvesvietu, no kuras ērti var pārvietoties pa Rīgu.

Bildes ņemtas no: tekstiliana.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences