MūzikaTeilores Sviftas "The Eras Tour" koncertfilma iekaro Latviju

Teilores Sviftas “The Eras Tour” koncertfilma iekaro Latviju

Amerikāņu popmūzikas ikona Teilore Svifta jaunais koncertfilmas projekts “The Eras Tour” ir izraisījis lielu interesi Latvijā!

Koncertfilma sastopama arī pasaules mērogā, gūstot popularitāti un pārdošanas rekordus. Latvijas publika ir iekļāvusi to savā uzmanības lokā, un biļetes uz koncertfilmu, kura tiks demonstrēta lielajā kinoteātrī “Forum Cinemas” ISENSE, ir gandrīz izpārdotas. Šī koncertfilma piedāvās ieskatu mākslinieces mūzikas pasaules dažādajos posmos un ļaus baudīt gandrīz trīs stundu garu koncertu filmējumu.

Teilores Sviftas “The Eras Tour” koncerttūre jau tagad tiek uzskatīta par popkultūras sensāciju, un biļetes uz vairāk nekā 140 koncertiem visā pasaulē tika pārdotas ātrā tempā. Latvijā fanu un mūzikas cienītāju interese ir bijusi ievērojama, īpaši pret jaunās koncertfilmas projektu kinoteātrī “Forum Cinemas” ISENSE. Pirmajā biļešu pārdošanas dienā, 27. septembrī, “Forum Cinemas” repertuārā tika pievienoti papildu seansi, ņemot vērā lielo pieprasījumu. Tiek plānots paplašināt seansu grafiku, lai nodrošinātu lielāku iespēju publikai apmeklēt šo notikumu.

Koncertfilmas saturs ļaus atskatīties uz Teilores Sviftas muzikālo ceļojumu, piedāvājot krāšņus priekšnesumus no visas viņas karjeras, kas ietver 10 albumus. Pasākums aicina fanus piedalīties pasākumā un ģērbties kā koncerta dalībnieki, izmantojot tūres iedvesmotos tērpus un daloties ar draudzības aprocēm.

Filmas materiāli tika ierakstīti trīs koncertu šovos Kalifornijā augusta mēnesī. Šī būs jau ceturtā Teilores Sviftas koncertfilma, papildinot viņas bagāto audiovizuālo mantojumu. Skatītāji varēs piedzīvot koncertfilmas pirmizrādi 13. oktobrī, atsaucoties uz mākslinieces veiksmīgo skaitli 13, kas ir īpaši nozīmīgs viņai. “Taylor Swift” “The Eras Tour” pirmizrādes biļešu cena “Forum Cinemas” seansiem būs simboliska – 13,13 eiro. Šī svarīgā notikuma ietvaros koncertfilma tiks demonstrēta vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Teilore Svifta mūzikas un personīgās dzīves stāsts ir ieguvis miljonu faniem atzinību, un šī koncertfilma solās piedāvāt vēl vienu neskartu skatpunktu viņas muzikālajai pasaulei.

Titulbilde – https://www.nytimes.com

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences