Izglītība un kursiKas ir "TechTrack" un kapēc piedalīties?

Kas ir “TechTrack” un kapēc piedalīties?

“TechTrack”: Veicinot jauniešu inovācijas

Mūsdienu strauji augošajā pasaulē inovācija nav tikai modes vārds, tā ir nepieciešamība. Taču inovācija neveidojās izolēti. Tai ir nepieciešama atbilstoša vide, atbilstošas vadlīnijas un, pats galvenais, atbilstoši cilvēki. Tehnoloģiju un uzņēmējdarbības jomā jauniešu inovācijas veicināšanai ir izšķiroša nozīme, lai veidotu nākotni, kuras pamatā ir radošums, elastīgums un tālredzība. Junior Achievement Latvija (JA Latvia) sadarbībā ar Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rīgas Biznesa skolu (RBS) un “Printful” uzstādīja sev mērķi izaudzināt nākamo inovatoru paaudzi, īstenojot programmu “TechTrack”.

Kas ir “TechTrack” programma?

Tech track tirdziņš dominā

“TechTrack” nav tikai parasta inovāciju programma; tā ir platforma, kas skolēnos iededz radošuma un uzņēmējdarbības dzirksti. Tas ir izmēģinājumu laukums, kur lieli sapņi sastopas ar praktiskiem risinājumiem. “TechTrack”, ko organizē JA Latvia, RTU, RBS un “Printful”, ir augstvērtīgu uzņēmējdarbības produktu programma, kas izveidota, lai audzinātu studentu mācību uzņēmumus ar lieliskām vīzijām un gatavību mainīt pasauli.

Kas parasti piedalās “TechTrack” pasākumos?

Jaunieši pārdod savus produktus

“TechTrack” ir domāts drosmīgajiem, vizionāriem un nākotnes pārmaiņu veidotājiem. Skolēni, kas piedalās “TechTrack”, nemeklē tikai vērtējumu vai sertifikātu, viņi vēlas reāli ietekmēt situāciju lielākos mērogos. Tie ir jaunieši, kuri uzdrošinās sapņot par lieliem mērķiem, nebaidās no neveiksmēm un saprot, ka inovācija ir vairāk nekā tikai peļņa – tā ir nākotnes veidošana.

Spilgts “TechTrack” programmas uzvarētājs

Mācību uzņēmuma sun dee light komanda

Spilgta “TechTrack” programmas uzvara – uzņēmums “SunDeeLight“, 11. klases skolēnu uzņēmējdarbības komanda, kuras spožums atspīdēja “TechTrack” inovāciju nometnē. Tās dalībnieki – Ričards Voitāns, Stefānija Mērija Celico, Letīcija Bērziņa, Emīlija Vēvere un Reinis Liepiņš – pārsteidza žūriju ar savu ilgtspējīgo un inovatīvo biznesa ideju. Viņu ceļojums ar to nebeidzas; viņi ir ieguvuši iespēju turpināt attīstīt savu koncepciju mentoru un treneru vadībā programmas otrajā kārtā.

Kam varētu tas noderēt?

Meitenes tech track tirdziņā pārdod uztaisīto produktu

Ja esat students ar degsmi un vīziju prātā, “TechTrack” aicina Jūs piedalīties. Neatkarīgi no tā, vai Jūs aizrauj tehnoloģijas, uzņēmējdarbība vai pozitīva ietekme uz pasauli, “TechTrack” nodrošina platformu un atbalstu, kas Jums nepieciešami, lai pārvērstu savas idejas realitātē. Tā nav tikai mācīšanās, tā ir darbošanās, pieredze un izaugsme.

Secinājumi

Inovācijas ir progresa stūrakmens, un inovāciju kultūras veicināšana skolēnu vidū ir ārkārtīgi svarīga, lai veidotu gan pārtikušu, gan ilgtspējīgu nākotni. Ar tādām iniciatīvām kā “TechTrack” parādās jaunas iespējas nākamajai inovatoru paaudzei izmantot savu radošumu, veicināt pozitīvas pārmaiņas un atstāt savu mantojumu tehnoloģiju un uzņēmējdarbības pasaulē. “TechTrack” ir vieta, kur skolēni kļūst par novatoriem, kur idejas kļūst par risinājumiem un kur sapņi sāk realizēties. 

Bildes no: rtu, rtv, sundeelight_smu (instagram).

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences