Aktīvā atpūtaAizraujoša teātra izrāde "Lai dzīvo Karaliene, vivat"

Aizraujoša teātra izrāde “Lai dzīvo Karaliene, vivat”

Teātra izrāde “Lai dzīvo Karaliene, vivat”

Gatavojieties piedzīvot emocionālu un aizraujošu vakaru Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī ar izrādi “Lai dzīvo Karaliene, vivat”. Šis pasākums solās būt pilns ar dramatismu, intrigu un vēsturiskiem pavērsieniem, kas aizvedīs jūs ceļojumā caur varas cīņām un cilvēciskām emocijām.

Ko gaidīt?

Sievietes melna un sarkanā žaketē

Izrādē “Lai dzīvo karaliene! Vivat” notiek sīva cīņa starp divām varenām valdniecēm: Elizabete Tjūdora, kas prioritizē valsti un pienākumus, pret Mariju Stjuarti, kura klausās savā sirds balsī, pat ja tas apdraud viņas varas stāvokli. Tas ir stāsts par to, kā abas dāmas stājas pretī izaicinājumiem, lai saglabātu savu godu un varu.

Kur un kad?

sieviete sēž un ada sarkanu džemperi

Nenokavējiet iespēju būt klāt šajā izrādē 16. martā plkst. 19:00 vai 5. aprīlī plkst. 19:00, kas notiks vēsturiskajā Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī. Biļešu cenas svārstās no EUR 12.75 līdz EUR 35.00, tāpēc ikvienam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko variantu.

Papildus informācija

Sieviete ratiņkrēslā tur bērnu mantas

Izrāde tiks spēlēta krievu valodā, taču būs pieejami titri latviešu un angļu valodā, padarot šo kultūras notikumu pieejamu plašākai auditorijai. Režisors Sergejs Golomazovs un autors Roberts Bolts ir sagatavojuši šo stāstu ar domu uzrunāt un aizkustināt katru skatītāju.

Kāpēc to apmeklēt?

Vīrieši sēž uz grīdas un runājas

“Lai dzīvo karaliene! Vivat” ir ne tikai teātra izrāde, bet arī iespēja piedzīvot vēsturi no jauna, izbaudot aizraujošu stāstu pilnu ar sazvērestībām, mīlestību un cīņu par varu. Tas ir ideāls pasākums tiem, kas meklē kvalitatīvu kultūras pieredzi.

Bildes – izrades, kroders

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences