Aktīvā atpūtaSummer Sound festivāls 2024

Summer Sound festivāls 2024

“Summer Sound 2024”- neaizmirstams vasaras festivāls Liepājā

Vai esi gatavs neaizmirstamam vasaras piedzīvojumam? “Summer Sound” festivāls atgriežas ar vēl lielāku aizraušanos! Šis raksts iepazīstinās tevi ar visu, ko tev vajag zināt par 2024. gada “Summer Sound” festivālu Liepājā.

Summer Sound

“Summer Sound” ir viens no ievērojamākajiem festivāliem Baltijā, kas katru gadu sasauc tūkstošiem mūzikas un pludmales ballīšu cienītājus. 2024. gada festivāls notiks augusta 2. un 3. datumā Liepājas pludmalē. Ar vairāk nekā 40 tūkstošiem apmeklētāju iepriekšējā gadā, festivāls ir kļuvis par nozīmīgu vasaras notikumu Baltijā un lielāko festivālu Latvijā​.

Mākslinieki

2024. gada “Summer Sound” festivāla galvenie mākslinieki ir Bermudu Divstūris, Astro’n’out, Kreisais Krasts, Laika Suns un Satellites LV. Festivāla programma piedāvā vairāk nekā 70 vietējo un starptautisko mākslinieku uzstāšanos, kā arī dažādas atrakcijas un šovus.

Grupa Bermudu Divstūris uzstājas
Foto atsauce: rekurzeme.lv

Biļetes

Festivālam var iegādāties “Blind sales” biļetes, kas nodrošina divu dienu ieeju festivālā. Šīs biļetes ir īpaši pieprasītas, tādēļ ieteicams tās iegādāties laicīgi​​.

Kāpēc apmeklēt “Summer Sound”?

“Summer Sound” ir ne tikai mūzikas festivāls, bet arī iespēja izbaudīt vienu no skaistākajām pludmalēm Eiropā. Festivāls piedāvā unikālu atmosfēru, kurā apvienojas brīnišķīgā mūzika, pludmales ballīšu gars un neaizmirstamas atmiņas.

Cilvēki klausās kādu izpildītāju
Foto atsauce: sumersound.lv

Neļauj šai iespējai paiet garām! “Summer Sound 2024” ir ideāls veids, kā pavadīt vasaru, baudot lielisku mūziku un pludmales priekus Liepājā. Sagatavojies neaizmirstamam piedzīvojumam un iegādājies savu biļeti jau šodien!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences