Īsas dzīves atziņasStartupi arī "feilo"

Startupi arī “feilo”

Lielie Startupi sāk izgāzties!

Tikai pēdējā pusotra gada laikā vairāk nekā 3200 startupi ir cietuši neveiksmi, un jau ir devušies citos medību laukos? Vai tas varētu tevi pārsteigt? Paskatīsimies uz slaveno e-skūteru startupu “Bird” kas bija it visur? Straujākais startups, kurš sasniedza miljardu dolāru vērtējumu. Tagad izņemti no biržas un atlaisti 23% darbinieku.

Tas pats ar “Olive” veselības aprūpes automatizācijas lielo projektu! Uzņēmums, kuram augstākais novērtējums bija 4 miljardi, bet tas tika slēgts pagājušajā mēnesī. Pēc tam sekoja “Convoy”, kas bija domāts līdzīgi kā Uber tikai kravas pārvadātājiem, savācis miljardu 18 kārtās, oktobrī aizslēdzās. “We Work” koplietošanas ofisi gāja to pašu ceļu, nelīdzēja viņa miljardu dolāru piesaiste, tāpat kā pārējie iesniedza bankrota pieteikumu.

Kompānija “Carta” paziņoja, ka 87 no tās platformas startupiem, kas piesaistīja vismaz 10 miljonus, līdz oktobrim tika slēgti. Kas notika? Lai kas tas nebūtu, tas visus šos vienradžus nogalināja.

Patiesais iemesls visdrīzāk ir lielie naudas plūdi, kuri notiek jau kopš 2012. gada. Kopumā šajā laikā tika ieguldīti 344 miljardi, ko noteica zemās procentu likmes, un tas izraisīja paaugstinātus vērtējumus visām šīm idejām. Visi bija pārāk aizrāvušies, lai atrastu nākamo Uber vai Facebook, bet izskatās ka tā tas nestrādās.

Šīs dienas atziņa!

Ja jums pieder startups, jums jāsāk pelnīt, nevis jādomā tikai par to cik tas būs daudzsološs perspektīvā un par kādu summu to varēs pārdot.

Nākamais raksts

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences