Uzņēmumi"Startup House Riga": Jaunuzņēmumu attīstības centrs

“Startup House Riga”: Jaunuzņēmumu attīstības centrs

Jaunuzņēmumu māja “Startup House Riga”

1. februārī Rīgā, Spīķeru kvartālā, atvērsies “Startup House Riga” – jauns centrs jaunuzņēmumiem, kas veicinās inovācijas, sadarbību un attīstību. Šajā vietā jaunuzņēmumi varēs ne tikai strādāt, bet arī atrast vajadzīgos resursus un veidot jaunus kontaktus.

“Startup House Riga” misija

Projektu “Startup House Riga” izveidojis “TechHub Riga”, ko dibinājuši Jānis Berdigans un Andris K. Bērziņš. Finansējumu nodrošinājuši vairāki izcilie Latvijas uzņēmēji, tostarp no “Berdiganu fonds, ar mīlestību Latvijai” un uzņēmums “Printify”. Šī jaunā vieta Rīgā ir domāta, lai palīdzētu jaunuzņēmumu dibinātājiem pilnībā veltīties sava biznesa attīstīšanai.

Telpas un iespējas “Startup House Riga”

“Startup House Riga” pirmajā stāvā notiks dažādi uzņēmējdarbības pasākumi, piemēram, “TechHub Riga Meetup” un citas aktivitātes. Augšējos stāvos atradīsies vietas, kur uzņēmumi varēs strādāt kopā, privāti biroji, sanāksmju telpas un telpas privātām sarunām. Šis centrs būs lieliska vieta jaunuzņēmumu izaugsmei un attīstībai.

startuphouse Riga 3D vizualizācija
Foto atsauce: jauns.lv

Atbalstītāji un partneri

Projektu atbalsta dažādi nozīmīgi jaunuzņēmumu vides pārstāvji un veiksmīgu uzņēmumu dibinātāji, tādi kā Kristofs Blaus, Krišs Pujāts, Edgars Laimīte, Mārtiņš Beņķītis, Arnis Ozols, Eduards Zolotuhins, Emīls Pakārklis, Jānis Krūms, Rolands Mesters un Roberts Bernāns. Šis atbalsts ir ļāvis nodrošināt pieejamību telpām draudzīgā cenu līmenī.

Gaidīšanas saraksts

Pirms “Startup House Riga” atvēršanas, jau ir izraisījis lielu interesi, un daudzi jaunuzņēmumi un iespējkapitāla fondi jau ir izteikuši vēlmi kļūt par šī centra biedriem. Tas liecina par to, cik ļoti ir nepieciešama šāda vieta Latvijā. “Startup House Riga” atklāšana ir nozīmīgs notikums Latvijas jaunuzņēmumu vidē, radot jaunas iespējas un veicinot uzņēmējdarbības augšanu un panākumus.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences