MūzikaSpotify Wrapped 2023: Tavi mūzikas klausīšanās ieradumi

Spotify Wrapped 2023: Tavi mūzikas klausīšanās ieradumi

Vai esi pārsteigts par savu “Spotify Wrapped”?

“Spotify Wrapped 2023” ir ideāls veids, kā ieskatīties savā gada mūzikas klausīšanās pieredzē. Šogad “Spotify Wrapped” piedāvāja iespēju vairāk nekā 574 miljoniem klausītāju visā pasaulē uzzināt par savām iemīļotākajām dziesmām, māksliniekiem, albumiem un podkāstiem.

Jaunas iespējas

Wrapped 2023 ietver jaunas funkcijas, kas atklāj – ko šogad esi klausījies visvairāk mūzikas straumēšanas servisā ”Spotify”:

  • “Me in 2023” parāda jūsu mūzikas klausīšanās paradumus;
  • “Sound Town” funkcija lietotājiem parāda pilsētas pasaulē, kurā citu lietotāju klausīšanās paradumi atbilst jūsu gaumei;
  • “Top 5 Genres” – rāda piecus jūsu visiecienītākos mūzikas žanrus.

Top 7 mākslinieki

Iepazīstieties ar pieciem šī gada visklausītākajiem māksliniekiem: Taylor Swift, Bad Bunny, Peso Pluma, Dolly Parton, NewJeans, SZA un Jung Kook.

Wrapped šogad nodrošina visaptverošu pieeju visām Jūsu mūzikas izvēlēm. Tajā Jūs varat atrast “Best Of” redaktoru izvēlētus sarakstus un informāciju par koncertiem, piedāvājot plašāku muzikālu ieskatu.

“Spotify Wrapped 2023” ir ideāla funkcija, kas parāda jūsa gada mūzikas klausīšanās ieradumus. “Spotify” ir izveidojis šī gada apkopojumu savādāku nekā pārējos gadus, salīdzinoši – tas ir daudz detalizētāks un pieejamāks.

Bildes ņemtas no: techtrendske.co.ke, newsroom.spotify un wolf777news.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences