UzņēmumiSpirulinaNord: Inovācijas un kvalitāte spirulīnas audzēšanā

SpirulinaNord: Inovācijas un kvalitāte spirulīnas audzēšanā

SpirulinaNord: Inovācijas un Kvalitāte Spirulīnas Audzēšanā

Par uzņēmumu SpirulinaNord

SpirulinaNord ir uzņēmums, kas lepojas ar augstas kvalitātes dabiskās spirulīnas ražošanu, nodrošinot veselību un labsajūtu patērētājiem. “SpirulinaNord”, dibināts 2019. gadā, ir inovatīvs Latvijas biotehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas tropiskās mikroaļģes spirulīnas audzēšanā aukstajā klimatā.

Uzņēmuma līdzdibinātāja ir Agnese Stunda-Zujeva, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes pētniece un inženierzinātņu doktore. Viņa kopā ar citu RTU zinātnieci Kristīni Veģeri izstrādāja spirulīnas audzēšanas sistēmu, kas dod iespēju nodrošināt augstas klases produkta kvalitāti un tīrību. 

Uzņēmums piedāvā svaigu spirulīnu dažādos veidos, tai skaitā ar ābolu sulu, cidoniju vai dzērveņu sīrupu. SpirulinaNord ir vienīgais uzņēmums Ziemeļeiropā, kas piedāvā patērētājiem svaigu spirulīnu tik garšīgā veidā.

Uzņēmums attīstās, plānojot palielināt ražošanas jaudas un paplašināt darbību arī eksporta tirgos, īpaši Vācijā un vāciski runājošajās valstīs. SpirulinaNord apsver arī tehnoloģijas licencēšanu, piedāvājot ne tikai gatavo produktu, bet arī iespēju uz franšīzes līguma pamata piedāvāt tehnoloģiju ražotājiem citur pasaulē. 

Agnese Stunda-Zujeva uzsver spirulīnas augsto uzturvērtību un pastāsta, ka šī aļģe ir viens no uzturvielām bagātākajiem pārtikas produktiem pasaulē. Spirulīna satur visas neaizvietojamās aminoskābes, milzīgu antioksidantu un vitamīnu daudzumu, tādēļ tiek uzskatīts par superproduktu. Turklāt tās audzēšana ir videi draudzīga. Šī iemesla dēļ NATO un ANO to atzīst par nākotnes pārtikas sastāvdaļu.

Spirulina Nord produkcīja

Spirulīnas izcelšanās un Tās Nozīme

Spirulīna ir pirmatnējs organisms, bioloģijā spirulīna tiek klasificēta kā baktērija. Spirulīna tāpat kā baktērija, vairojās daloties. 

Aļģi novāc izfiltrējot, kā rezultātā tiek iegūta “zaļa putriņa”. To uzņēmums svaigā veidā pievieno sulām un sīrupiem, apzināti izvairoties no kaltēšanas, lai pēc iespējas saglabātu vērtīgās uzturvielas. Spirulīna ir pazīstama kā izcils uzturvielu avots, ieskaitot olbaltumvielas, vitamīnus un minerālvielas. Svaigā spirulīna ir īpaši novērtēta vērtīgo antioksidantu un pretiekaisuma īpašību dēļ.

Galvenie Spirulīna Lietošanas Plusi

  • Uzturvielu Bagātība: Spirulīna ir bagāta ar olbaltumvielām, vitamīniem A, B, C un E, kā arī minerālvielām kā dzelzs un kalcijs.
  • Imūnsistēmas Atbalsts: Tā palīdz stiprināt imūnsistēmu un var palīdzēt pretoties dažādām slimībām.
  • Enerģijas Pieplūdums: Spirulīna var palielināt enerģijas līmeni un uzlabot izturību.
  • Detoksikācija: Tā palīdz organismam atbrīvoties no toksīniem un smagajiem metāliem.
  • Svara Kontrole: Spirulīna var palīdzēt svara zaudēšanā, pateicoties tai paātrinās metabolisms.
  • Sirds Veselība: Tā var palīdzēt pazemināt holesterīna līmeni un uzlabot asinsriti.
  • Ādas Veselība: Tā antioksidantu īpašības var uzlabot ādas veselību un izskatu.
  • Diabēta Kontrole: Spirulīna var palīdzēt regulēt cukura līmeni asinīs.
  • Gremošanas Veselība: Tā veicina labu zarnu mikrofloru un gremošanas sistēmas darbību.

Spirulīnas Ietekme uz Cilvēka Ķermeni

Spirulīna iedarbojas uz ķermeni dažādos līmeņos, veicinot vispārēju veselību un labsajūtu. Tās antioksidantu un pretiekaisuma īpašības palīdz aizsargāt šūnas no bojājumiem un uzlabo imūnsistēmas darbību.

Spirulīna nav medikaments, bet dabas radīts, koncentrēts vērtīgu uzturvielu avots ar unikāli vieglu uzsūkšanos ķermenī. Tikai ar 2 ēdamkarotēm dienā uzlabosi uzņemto uzturvielu devu. Spirulīna ir universāls līdzeklis fiziskas un garīgas pārpūles seku mazināšanai. Īpaši vērtīgi to lietot skolniekiem/studentiem, sportistiem, augsta stresa līmeņa darba veicējiem. 40% cilvēku sajūt enerģijas pieplūdumu jau stundas laikā, 60% uzlabojās miega kvalitāte, 70% uzlabojas garastāvoklis, jo spirulīnā ir vielas, kas veicina laimes hormona – serotonīna ražošanu.

Jaunākie Spirulina Nord Produkti

SpirulinaNord regulāri atjauno savu produktu klāstu, piedāvājot inovatīvus risinājumus veselības un labsajūtas uzlabošanai. Jaunāko produktu klāsts ietver gan spirulīna sīrupus, kas glabājami istabas temperatūrā, gan sasaldētu spirulīnu, kas uzglabājams saldētavā, gan spirulīnu ābolu sulā, kas uzglabājami ledusskapī. Tāpat uzņēmuma internetveikalā īpaši izdevīgi var iegādāties dažādus spirulīna produktu komplektus, tai skaitā Ziemassvētku dāvanu komplektus, Laimes komplektus un Jaunības komplektus.

Kur Iegādāties un kā Lietot Spirulīnu

SpirulinaNord produktus var iegādāties tieši no viņu mājas lapas e-veikala vai izvēlētajiem izplatītājiem. Lietošanas ieteikumi ir norādīti uz iepakojuma, taču ieteicams konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu pirms lietošanas.

Klientu Atsauksmes un Pieredze

Daudzi klienti ir dalījušies savā pozitīvā pieredzē ar SpirulinaNord produktiem, uzsverot uzlabojumus veselībā, enerģijas līmenī un labsajūtā.

Piemērs ko par produktu raksta Evija (41), mājsaimniece, 3 bērnu māmiņa: “Ļoti pievēršu uzmanību, tam ko ēdu, daudz par to lasu un interesējos, īpaši par augu izcelsmes uzturu. Nelietoju uzturā gaļu praktiski jau vairākus gadus. Ticu, ka laba pārtika un veselīgu dzīvesveids ir labas veselības pamatā, lai nodzīvotu ilgu mūžu ar vitalitāti. Mūsu ķermenim katru dienu nepieciešamas 60 minerālvielas, 16 vitamīni, 12 pamata aminoskābes, 3 veidu taukvielas (pēc Dr. Dž.Volloka). Diemžēl, liela daļa veikalā pieejamo produktu ir ar zemu uzturvērtību, tāpēc nepieciešams papildus lietot dažādus dabiskus uztura bagātinātājus un superfoodus kā piemēram godžī ogas, bišu māšu peru pieniņu, moringas pulveri un spirulīnu. Esmu pārliecināta, ka spirulīnai kā superfoodam obligāti jābūt ēdienkartē. Es no sirds priecājos, ka beidzot Latvijā tiek audzēts šis vērtīgais produkts! Spirulīnu biju jau iepriekš lietojusi, bet bija grūti lietot tabletes vai pulveri ar īpatnējo garšu. Šobrīd SpirulinaNord esmu ieteikusi vairākiem draugiem un saņemusi pozitīvas atsauksmes. Pati es lietoju, lai uzlabotu savu izskatu, palielinātu enerģijas daudzumu un nodrošinātu sevi ar kvalitatīvu olbaltumvielu un dzelzs avotu. Spirulīna patiesi ir vislabākā alternatīva dzelzs preparātiem! Esmu izmēģinājusi pirms tam daudz dažādus dzelzs preparātus bet, diemžēl, daudziem no tiem ir bijušas nevēlamas blaknes. Spirulīnas lietošana pozitīvā nozīmē ir mana šī brīža “atkarība”, veselīga uztura papildinājums!”

Spirulina Nord produkcīja uz zaļa fona

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Šos jautājumus lūdzu skatīt uzņēmuma SpirulinaNord mājas lapā, tur gana plaši tie ir izskatīti: SpirulinaNord – BUJ

Papildus informācija

Spirulina Nord kontakti:

Noslēgums

Tendences.lv izsaka patiesu prieku par SpirulinaNord sasniegumiem un visiem redzamo attīstību. Ņemot vērā uzņēmuma līdzšinējos sasniegumus SPIRULINA NORD attīstība solās būt nozīmīga visai nozarei pasaules mērogā. Ceram ka šī uzņēmuma panākumi būs iedvesmas avots daudziem, un mēs esam priecīgi būt daļa no šīs ceļojuma vērošanas.

Ar cieņu un laba vēlējumiem!

Tendences.lv komanda!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences