SportsSpēļu kalendārs: Pasaules čempionāts hokejā 2024. gadā

Spēļu kalendārs: Pasaules čempionāts hokejā 2024. gadā

Uzzini grupas un spēļu kalendāru pasaules čempionātā – hokejā 2024. gadā

2024. gada Pasaules čempionāts hokejā notiks no 10. līdz 26. maijam. Tas būs 88. pasaules čempionāts hokejā. Sacensības norisināsies Čehijā, divās pilsētās – Prāgā un Ostravā. Starptautiskā Hokeja Federācija (IIHF) ir publicējusi pilnu spēļu kalendāru, kas piedāvā skatītājiem iespēju iepriekš plānot savu laiku, lai nekādā gadījumā nepalaistu garām nevienu spēli, it īpaši Latvijas spēles.

Latvijas komanda un spēles

Latvijas izlases hokeja spēles kalendārs

Latvijas izlase šogad spēlēs B grupā Ostravā. Tās grupas biedri būs komandas no ASV, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas, Francijas, Kazahstānas un Polijas. Latvijas komanda savu pirmo spēli aizvadīs 11. maijā pret Poliju, kas noteikti būs svarīgs moments Latvijas hokeja faniem. Pēc šīs spēles sekos spēles ar Franciju, Kazahstānu, Vāciju, Zviedriju, Slovākiju un noslēgumā ar ASV.

Hokeja čempionāta grupas 2024. gadā

2024. gadā Pasaules čempionāta hokeja grupas.

Turnīra sākums būs 10. maijā. Pirmā spēle būs starp Šveici un Norvēģiju, Slovākiju un Vāciju, Čehiju un Somiju, Zviedriju un ASV. Savukārt, 21. maijā notiks spēles starp Franciju un Vāciju, Austriju un Lielbritāniju, kā arī starp Kanādu un Čehiju un starp Latviju un ASV. Katra diena turnīra laikā piedāvā hokeja cienītājiem aizraujošas spēles ar starptautiskām izlasēm.

Secinājumi un līdzjutēju iesaistīšanās

Latvija iegūst 2023. gadā bronza medaļu, jeb 3. vietu.

Pasaules čempionāts hokejā ir viens no gaidītākajiem notikumiem sporta pasaulē, kas katru gadu pulcē daudz līdzjutēju pie televizoru ekrāniem un arī tiešraidē stadionos. Šī gada čempionāts Čehijā ir izcila iespēja redzēt augstākā līmeņa hokeju un atbalstīt Latvijas izlasi. Organizētie spēļu grafiki un plānotais pasākumu kalendārs ļauj katram fanam izplānot savu laiku, lai nekas netraucētu baudīt šo čempionātu.

Bildes ņemtas no: sportazinas, lsm, facts.net.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences