Filmas un seriāliŠovam “Šefu gaidījāt?” jaunā sezonā no 19. februāra

Šovam “Šefu gaidījāt?” jaunā sezonā no 19. februāra

“Šefu gaidījāt?” 2. sezona

No 19. februāra ”TV3” skatītājiem būs iespēja vērot gatavošanas šova “Šefu gaidījāt?” jauno sezonu. Šajā sezonā šefpavāri Māris Jansons un Raimonds Zommers papildinās šovu ar vēl vienu talantīgu pavāru – Kristapu Sīli no restorāna “John”. Kopā viņi dosies ciemos pie sabiedrībā zināmām personām, lai radītu neaizmirstamas trīs kārtu vakariņas.

Kristapa Sīļa pievienošanās šovam

Kristaps Sīlis gatavo ēdienu

Kristaps Sīlis ir pavadījis 20 gadus virtuvē, no kuriem 14 gadus šefpavāra lomā. Viņš uzskata, ka pavāra profesija ir vairāk nekā darbs – tas ir dzīvesveids un hobijs. Pirms pievienošanās “Šefu gaidījāt?” komandai, Kristaps strādāja “Annas Hotel” un “Le Dome” restorānos. Tagad viņš ir restorāna “John” šefpavārs. Restorāns “John”, tāpat kā “Entresol” un “Kest”, kurus vada Zommers un Jansons, ir iekļauts “Michelin Guide” ceļvedī.

Īpašie viesi un gatavošana

Šova pirmā nedēļa piedāvās satikšanos ar četriem īpašiem viesiem – Ievu Florenci-Vīksni, Māri Olti, Elzu Rozentāli un Justīni Martinsoni. Šova veidotāji sola, ka arī šajā sezonā skatītāji varēs izzināt virtuves noslēpumus, smelties kopā, atklāt jaunas receptes un uzzināt pavāru trikus.

Šefpavārs palīdz viesim gatavot ēdienu

Dalība šovā “Šefu gaidījāt?” kā izaicinājums

Kristaps Sīlis uzskata, ka dalība šovā ir lielisks veids, kā izkāpt no komforta zonas, mācīties jaunas lietas un iepazīt talantīgus cilvēkus. Viņš atzīst, ka Latvijā ir svarīgi ne tikai būt labam savā jomā, bet arī gūt atpazīstamību un uzrunāt cilvēkus ārpus restorāna sienām.

Šova “Šefu gaidījāt?” šefpavāri Māris Jansons un Raimonds Zommers.

Jaunā “Šefu gaidījāt?” sezona sola būt pilna ar aizraujošiem piedzīvojumiem, gardiem ēdieniem un neaizmirstamām vakariņām. Šis šovs ir lieliska iespēja gan izklaidēt, gan iedvesmot skatītājus eksperimentēt virtuvē, izmantojot šefpavāru padomus un trikus. Neaizmirstiet noskatīties jauno sezonu no 19. februāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā ”TV3”.

Bildes ņemtas no: nra, delfi, Go3, viedi.org.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences