Finanses''Sonarworks'' iegulda 500 tūkstošus eiro dziedātāju AI balss pārveidotājā

”Sonarworks” iegulda 500 tūkstošus eiro dziedātāju AI balss pārveidotājā

”Sonarworks” veic ievērojamu investīciju inovatīvā AI balss pārveidotāja “SoundID VoiceAI” izstrādē

Latvijas audiotehnoloģiju uzņēmums ”Sonarworks” ir apņēmies līdz šī gada beigām investēt kopumā vienu miljonu eiro, no kuriem jau ir ieguldīti vairāk nekā 500 000 eiro jaunā mākslīgā intelekta tehnoloģiju projektā. Projekts, zināms kā “SoundID VoiceAI“, kas iezīmē uzņēmuma soli pretī plašākam mākslīgā intelekta pielietojumam.

Kas ir ”SoundID VoiceAI”?

''Sound ID'' balss pārveidotājs datorā. Dators uz balta galda ar baltām tumbām un austiņām

“SoundID VoiceAI” ir revolucionārs balss pārveidotājs, kas ļauj dziedātājiem un mūzikas producentiem pielāgot un transformēt savas balsis tieši tā, kā vēlas. Šis rīks ir integrējams kā spraudnis dažādās darbstaciju programmās, padarot to pieejamu plašam lietotāju lokam. Šobrīd “SoundID VoiceAI” piedāvā vairāk nekā 40 dažādus balss un instrumentu profiļus, ar kuru palīdzību var mainīt gan balss tembru, gan stilu.

Kā “SoundID VoiceAI” strādā ar audio materiāliem?

"SoundID VoiceAI" platforma strādā ar audio materiāliem

Tehnoloģija ir spējīga manipulēt ar iepriekš ierakstītiem audio celiņiem, mainot to toni un pat dzimumu – piemēram, sieviešu vokālu var pārvērst vīriešu baritonā, saglabājot oriģinālo unikalitāti. Tas ļauj radīt pilnīgi jaunas kvalitātes skaņu, kas iepriekš nebija iespējamas bez tiešas cilvēka iesaistes.

Papildu iespējas un pieejamība

 "SoundID VoiceAI" balss pārveidotājs uz intrumentu modeļiem

Papildus balss pārveidošanas funkcijām, “SoundID VoiceAI” ļauj arī pārveidot balss ierakstus par dažādu instrumentu skaņām, tādējādi paplašinot radošās iespējas. Lai popularizētu šo tehnoloģiju, ”Sonarworks” piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, kas ļauj pārveidot audio materiālu, kas ir līdz 15 minūtēm garš.

”Sonarworks” uzņēmums

''Sonarworks'' uzņēmuma komandas kopbilde

Uzņēmums dibināts 2012. gadā, zināms ar savām inovācijām audio tehnoloģiju jomā. Uzņēmuma tehnoloģijas tiek izmantotas vairāk nekā 200 000 studijās visā pasaulē, tostarp arī daudzi ”Grammy” balvu ieguvēji strādā ar ”Sonarworks” risinājumiem.

Secinājumi

Ieguldījums “SoundID VoiceAI” projektā atspoguļo uzņēmuma orientāciju uz inovācijām un tehnoloģisku progresu. Šī jaunā tehnoloģija ne tikai paplašina iespējas mūzikas industrijā, bet arī nodrošina būtisku attīstību mākslīgā intelekta pielietojumā audio sektorā. Ar šādiem soliem ”Sonarworks” turpina veidot savu pozīciju kā viens no nozīmīgākajiem spēlētājiem globālajā audiotehnoloģiju tirgū.

Bildes ņemtas no: mixdownmag, startin, gearnews, sonarworks, idmmag.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences