Izglītība un kursi"SkillsLatvia 2024": Talantu un prasmju parāde

“SkillsLatvia 2024”: Talantu un prasmju parāde

“SkillsLatvia 2024”: Atklāj nākotnes profesiju

SkillsLatvia 2024 gatavo aizraujošu talantu un zināšanu konkursu 9. un 10. maijā Starptautiskajā izstāžu centrā, Ķīpsalā, Rīgā. Kā gada lielākais profesionālās izglītības pasākums SkillsLatvia aicina skolēnus, pedagogus, vecākus – ikvienu, kuru interesē nākotnes profesiju pasaule, kur prasmes satiekas ar ambīcijām.

Kas ir SkillsLatvia 2024 pasākums?

Skills latvia pasākuma uzvaretāji

SkillsLatvia 2024 nav tikai kārtējais konkurss, tā ir aizraujoša pieredze, kuras mērķis ir veicināt aizrautību un ziņkāri un izgaismot iespējamos perspektīvos ceļus uz nākotnes panākumiem. Divu dienu laikā 121 jaunais profesionāls no 31 profesionālās izglītības iestādes piedalīsies 20 prasmju konkursos, kurus būs izstrādājuši nozares eksperti. Pasākums aptver dažādas jomas – no radošās mākslas līdz inženierzinātnēm, no viesmīlības līdz informācijas tehnoloģijām, piedāvājot ieskatu daudzpusīgajā profesiju pasaulē.

Kas notiks pasākumā un kas tajā piedalīsies?

Skills Latvia izstāde ķīpsalā

Dalībnieki var sagaidīt dinamisku programmu, kurā būs pieejamas daudz jaunu iespēju. Būsiet liecinieki jauno talantu meistarībai, kad viņi demonstrēs savas prasmes reāllaika sacensībās. Varēsiet iesaistītes profesionālās apmācības programmās un sazināties ar karjeras konsultantiem, lai iezīmētu savu profesionālo ceļu. Iesaistieties interaktīvās aktivitātēs, tostarp prasmju pārbaudījumos, galda spēlēs, viktorīnās un padziļinātās diskusijās ar iepriekšējiem dalībniekiem, lai gūtu dziļāku izpratni par dažādām profesijām.

Kāpēc apmeklēt SkillsLatvia 2024?

Visi skills Latvia dalībnieki ķīpsalā

SkillsLatvia 2024 ir pievilcīga ar savu potenciālu veidot nākotni. Neatkarīgi no tā, vai esat students, kas pēta karjeras iespējas, vai pieredzējis profesionālis, kas meklē iedvesmu, šis pasākums piedāvā vērtīgas atziņas un pieredzi. Lūk, potenciālie ieguvumi no šī pasākuma, lai atzīmētu to sev kalendārā:

  • Ieejiet pasaulē, kur centība satiekas ar kompetenci, un vērojiet, kā jaunie profesionāļi pārvar savu spēju robežas.
  • Uzziniet par neskaitāmām profesionālajām prasmēm zem viena jumta, sniedzot ieskatu dažādos karjeras virzienos un izglītības iespējās.
  • Sazinieties ar nozares līderiem, pedagogiem un karjeras konsultantiem, kuri var sniegt padomus un mentoringu, kas pielāgots jūsu vēlmēm.
  • Uzklausiet bijušo konkurentu un nozares slavenību stāstus no pirmavota, kas iedegs jūsu ziņkāri un veicinās jūsu vēlmi gūt panākumus.

Secinājums

Rezumējot, SkillsLatvia 2024 nav tikai konkurss, tā ir plaša platforma, kurā jaunie profesionāļi var parādīt savus talantus, apmeklētāji var izpētīt karjeras iespējas un iezīmēt savu ceļu uz nākotnes panākumiem un sasniegumiem. SkillsLatvia 2024 nav tikai kārtējais notikums, tā ir iespēja ieskatīties savā nākotnē. 

Bildes no: facebook; Jelgava; rbps; rcmc

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences