ModeSieviešu rokas pulksteņi katram budžetam

Sieviešu rokas pulksteņi katram budžetam

Sieviešu rokas pulksteņi ar stilu un eleganci

Vai esat gatava iepazīt sieviešu rokas pulksteņu pasauli, kurā katrs pulkstenis stāsta savu izsmalcinātības un valdzinājuma stāstu? Sieviešu rokas pulksteņi arī ir tik pat unikāli, pievilcīgi un daudzveidīgi kā vīriešu. No lētiem modeļiem līdz grezniem meistardarbiem – katram budžetam un gaumei ir piemērots pulkstenis. Iepazīstināim jūs ar pulksteņiem, kuri ne tikai papildinās jūsu pasākuma tērpu, bet arī liks complimentiem un acīm plūst jūsu virzienā.

”Casio” LF-10WH-8EF (50 €)

”Casio” LF-10WH-8EF, kas ir lieliska iespēja tām, kuras novērtē minimalismu un eleganci. Šis pulkstenis ar taisnstūra bēšīgu gumijas korpusu un digitālo ciparnīcu izstaro klasisku auru. Tas ir ideāli piemērots ikdienas nēsāšanai un ir ilglaicīgs aksesuārs, kas jebkuram ikdienas apģērbam piešķirs savu akcentu.

Pulksteni var iegādāties – Laiks Watches

”Casio” LTP-1234PSG-7AEG (100 €)

Nākamais ”Casio” LTP-1234PSG-7AEG, kas ir domāts tām, kuras vēlas saņemt mazāk uzmanības, bet atstāt savu izsmalcinātību. Tā minimālisma dizains apvienojumā ar viegliem, zeltītajiem laika rādītājiem un aproces posmiem padara to par universālu izvēli gan ikdienišķiem izbraukumiem, gan svinīgiem pasākumiem. Taisnstūra forma piešķir unikalitāti, nodrošinot, ka šis pulkstenis nepaliks nepamanīts uz jūsu rokas.

Pulksteni var iegādāties- Laiks Watches

”Festina” Skeleton Automatic (250 €)

Pirmais un pēdējais pilnais “skeleton” pulkstenis ”Festina” Skeleton Automatic, kas ir patiess un pieejams meistardarbs. Atšķirībā no citiem mūsu sarakstā iekļautajiem pulksteņiem tā pilnībā skeletonizētais dizains atklāj sarežģīto zobratu un mehānismu zem virsmas. Šis pulkstenis ar plāno un eleganto profilu, ko rotā sudraba un roza zelta akcenti, ir īsts sarunu ierosinātājs, kas piesaista uzmanību, lai kurp jūs dotos.

Pulksteni var iegādāties – Laiks Watches

”Balmain” Balmya III (500 €)

”Balmain” Balmya III ir aksesuārs, kas izstaro mūžīgu skaistumu un izsmalcinātību. Šis pulkstenis ar satriecošu pērļoto ciparnīcu, kas unikāli izskatīsies no jebkura leņķa, ir mākslas darbs pats par sevi. Elegantais un minimālisma dizains, ko papildina zelta korpuss, piešķir eleganci jebkuram tērpam, padarot to par sievišķīgu un izsmalcinātu aksesuāru.

Pulksteni var iegādāties – Laiks Watches

”Tissot” Lady-T Heart Powermatic 80 (1000 €)

Pirmais luksusa līmeņa pulkstenis ir ”Tissot” Lady-T Heart Powermatic 80, kas ir īsts Šveices meisteru brīnums. Šis pulkstenis, kas ietīts rozā zelta un rotāts ar baltu ciparnīcu, izstaro sievišķību un graciozitāti. Atvērtais rozes sirds dizains piešķir gaumīgu rotaļīgumu, savukārt arābu ciparnīca nodrošina vieglu salasāmību.

Pulksteni var iegādāties – Chrono24

”Raymond Weil” Noemia (€2500)

Šajā sarakstā pirmais pulkstenis, kas ir rotāts ar īstiem, ”Raymond Weil” Noemia ir patiess elegances un izsmalcinātības šedevrs. Šis pulkstenis, kas pilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda un rotāts ar veseliem 50 dimantiem, ir žilbinošs greznības paraugs. Baltā perlamutra ciparnīca ar savu ele, kas rada hipnotizējošus gaismas un tekstūras efektus, ir apliecinājums zīmola apņēmībai radīt mūžīgu skaistumu.

Pulksteni var iegādāties – Raymond Weil

”Patek Philippe” Twenty-4 (5000 €)

Sagatavojieties, lai jūs apbur ”Patek Philippe” Twenty-4 – mūžīga klasika, kas iemieso greznību un izsmalcinātību. Šis pulkstenis ar savu ikonisko “tanka” dizainu un 34 briljantiem rotāto sānu apmali izstaro eleganci, kuru daudzi nespēs pārspēt. Ar dimantu laika indeksiem rotātās ciparnīcas sudrabainais minimālisms nodrošina, ka šis pulkstenis gan piesaistīs citu uzmanību, lai kur jūs dotos, gan nezaudēs savu vērtību, kad to būsiet iegādājusies.

Pulksteni var iegādāties – Chrono Swiss Watches

Piaget Limelight Tonneau (€10000)

Mūsu ceļojuma kulminācija ir ”Piaget” Limelight Tonneau, kas ir īsts pulksteņu meistardarbs. Šis pulkstenis, kas izgatavots no baltā zelta un rotāts ar 84 briljanta griezuma dimantiem, ir greznības un ekstravagances iemiesojums. Greznā baltā ciparnīca piešķir greznuma piesitienu, savukārt mazais un slaidais izmērs nodrošina, ka pulkstenis ir smalks, bet izteiksmīgs aksesuārs, ko apbrīnos visi, kas to ieraudzīs.

Pulksteni var iegādāties – Chrono24

Nobeigums

Nav nepieciešams šo pulksteņu cenas uztvert tā it kā dārgāks būtu labāks, katrai galu galā ir savs stils un gaume, galvenais ir pielāgot pulksteni pie sava apģērba, jo tad, pat vislētākais pulkstenis, izskatīsies kā luksusa klases. Sieviešu rokas pulksteņi ir pasaule, kurā katrs pulkstenis ņem līdzi savu stāstu gan par jums pašām, gan eleganci, izsmalcinātību un pārlaicīgu skaistumu. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku pieejamai vienkāršībai vai greznai izsmalcinātībai, jūs gaida pulkstenis, lai rotātu jūsu rokas un paceltu jūsu stilu jaunā līmenī.

Bildes ņemtas no: Crazy Time, Oplacido, Laiks Jewellery, WadeSilva, Hodinarstvi Bechyne, Sala Joiers, Jomas Shop, YouTube, Right Time, Francis and Gaye, Chismolm Hunter, Sothebys, Antiquorum, Essential Watches, Lux Shopping, 1st Dibs

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences