ModeŠie sieviešu ziemas zābaki ir ''back in style''

Šie sieviešu ziemas zābaki ir ”back in style”

Sieviešu ziemas zābaki “UGG” ir atpakaļ modē?

Pagājušā gada septembrī slavenā modele Bella Hadid tika novērota Ņujorkas ielās, valkājot apģērbu, kas nekavējoties izraisīja lielu rezonansi internetā. Īpašu uzmanību piesaistīja viņas izvēlētie apavi – klasiskie “Ugg” mini zābaki. Šie zābaki, kas ir atjaunināta versija “Ugg” klasiskajam modelim ar divu collu augstu zoli, simbolizēja šī apavu stila atgriešanos modē arī šajā gadā.

Bella hadid uzvilkusi sieviešu ziemas zābaki: Ugg

Kā “Ugg” sieviešu ziemas zābaki kļuva par modes tendenci?

Bellas Hadidas izvēle valkāt Ugg mini zābakus izraisīja to strauju popularitātes pieaugumu, ātri kļūstot par atpazīstamu stilu vietnē “TikTok” un saskaņā ar “Lyst” ziņojumu, meklējumu skaits palielinājās par 152%, un drīz vien šie zābaki kļuva par vieniem no pieprasītākajiem sieviešu ziemas apaviem pasaulē, piesaistot arī citas slavenības, piemēram, Emīliju Ratažkovski.

“Ugg” zābaku vēsture

“Ugg” zīmols, kas tika radīts Kalifornijā 1978. gadā, kļuva ļoti populārs 2000. gados, īpaši pēc tam, kad Oprah Winfrey tos iekļāva savā iecienītāko lietu sarakstā. Tomēr, kā bieži notiek modē, interese par “Ugg” zābakiem mazinājās ap 2010. gada sākumu.

sieviešu ziemas zābaki Uggs, dažādās krāsās, rozā, brūni, melni, pelēki.

Kāpēc Ugg zābaki atkal ir modē?

“Ugg” zābaku atgriešanās modes pasaulē arī ir saistīta ar to ērtumu un siltumu. Tendences rāda, ka patērētāji vēlas valkāt apavus, kas ir ne tikai stilīgi, bet arī ērti. “Ugg” ir izdevies apvienot abus šos aspektus, piedāvājot šis konkrētos sieviešu ziemas zābakus.

Sieviešu ziemas zābaki

“Ugg” zābaku atgriešanās modes pasaulē ir ne tikai tā dizaina un mārketinga stratēģijas rezultāts, bet arī pamatojums tam, ka klasika vienmēr atgriežas un varbūt ir vērts saglabāt savus vecos, nenovelkātos apavus. Vai arī, ja vēlies “Ugg” zābakus, tos var iegādāties: boozt.

Apavi ir pieejami dažādās krāsās: CHESTNUT, BURNT CEDAR, BLACK. Cenās no 180- 261€

Bildes ņemtas no: byrdie, theguardian,

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences