SlavenībasJauns seriāls "Tējas laiks" reperis Reiks idejas autors

Jauns seriāls “Tējas laiks” reperis Reiks idejas autors

“Tējas laiks” ir jaunais televīzijas seriāls, kas stāsta par rokgrupu ar nosaukumu “Tējas laiks”. Šī grupa pēkšņi kļūst par valsts mēroga fenomenu, pateicoties vienai pārliecinošai dziesmai. Seriāls aplūko grupas ceļu uz slavu, atklājot to, kā viņi pārvar radošos izaicinājumus un pielāgojas jaunajai atpazīstamībai. “Tējas laiks” sola iedvesmojošu stāstu, kas piedāvā aizraujošus mūzikas piedzīvojumus.

Reperis Reiks, kurš spēlē galveno lomu un arī ir viens no seriāla idejas autoriem, atklāj, ka daudzas “Tējas laiks” piedzīvojumu detaļas ir iedvesmotas no viņa paša pieredzes koncertos ar grupu “Olas”. Seriālā līdzās Reikam parādās Mārtiņš Kalniņš, Niklāvs Kurpnieks, Elīna Bojarkina, Toms Kursītis, Ritvars Gailums, Elīna Pakalne. Taču tas nav viss – daudzas citas slavenības sniegs nelielu izrādīšanos dažādās epizodēs, lai vēl vairāk papildinātu šī seriāla burvību.

Mārtiņš Kalniņš melnā ādas jakā

Režisors un scenārija autors Ruslans Fradkins ir izveidojis šo projektu, balstoties uz savu ievērojamo pieredzi audiovizuālajā jomā – sākot no mūzikas klipiem un beidzot ar pilnmetrāžas filmām. Seriāla producents Vadims Zaikovskis atbalsta Ruslana darbu, palīdzot veidot šo ievērojamo seriālu.

Pats šobrīd skatos šo seriālu un no savas pieredzes varu teikt, ka tas ir aizraujošs un smieklīgs piedzīvojums, kas parāda mūzikas skatuves uztāšanos, ar visiem aizkulišu notikumiem.

Seriālu “Tējas laiks” ir iespējams noskatīties nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Bildes – https://lasi.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences