Ilgtspējība"SEB" banka piedāvā jaunas videi draudzīgas kredītkartes

“SEB” banka piedāvā jaunas videi draudzīgas kredītkartes

Jaunās “SEB” kredītkartes: Solis uz ilgtspējīgāku nākotni

“SEB” banka ir izlēmusi veicināt ilgtspēju, piedāvājot savu klientu ikdienas norēķinu un kredītkaršu klāstu, kas tagad izgatavots no videi draudzīgas bioplastmasas. Šī pāreja no parastās plastikas uz kukurūzas cietes bāzes bioplastmasu ir daļa no bankas mērķiem samazināt ietekmi uz vidi, aizstājot līdz pat 84% no kredītkaršu izmantotā materiāla.

Videi draudzīgs solis

Zaļa biznesa seb kredītkarte

Šī iniciatīva ir “SEB” bankas atbilde uz pieaugošo vides aizsardzības vajadzību, piedāvājot produktus, kas ir gan praktiski, gan ilgtspējīgi. Bioplastmasas izmantošana norēķinu kartēs ir svarīgs solis pretim mazāk piesārņojošai finanšu nozarei, un tas ir tikai viens no bankas veiktajiem pasākumiem.

Dizains, kas iedvesmo un pievieno vērtību

Pelēcīga seb kredītkarte

Papildus materiālu atjaunošanai, “SEB” banka ir arī mainījusi kredītkaršu dizainu, kas iedvesmojies no Ziemeļvalstu ainavām. Jaunajā dizainā ir iekļauti sataustāmi izgriezumi uz kartēm, kas tiek bieži lietotas. Šie izgriezumi atvieglo kartes atpazīšanu un lietošanu cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Kredītkaršu integrācija

Seb kredītkarte telefonā

“SEB” banka ir nodrošinājusi, ka pāreja uz jauno dizainu noritētu pēc iespējas vienkāršāk. Jaunais kredītkaršu dizains jau ir ieviests bankas mobilajā lietotnē un internetbankā, un pakāpeniski tiks aizstātas arī fiziskās plastikāta kartes. Klientiem nav nepieciešams veikt nekādas papildus darbības, jo līdzšinējās kartes turpinās darboties līdz to derīguma termiņa beigām. Ar šiem pasākumiem “SEB” banka apliecina savu apņemšanos ne tikai sniegt augstas kvalitātes finanšu pakalpojumus, bet arī darīt to atbildīgi un ilgtspējīgi.

Bildes – financelatvia, kursors.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences