ĒdiensSanta Maria papildina garšvielu piedāvājumu - tagad arī bez pievienota sāls!

Santa Maria papildina garšvielu piedāvājumu – tagad arī bez pievienota sāls!

Santa Maria piedāvā jaunus un veselīgus veidus, kā piešķirt jūsu maltītēm garšu, neieviešot papildu sāli!

  1. Skābums kā sāls alternatīva: Citronu vai greipfrūtu sula, kā arī dažāda veida etiķis var lieliski uzlabot ēdienu garšu. Izmantojiet tos zupām un sautējumiem, un etiķi pievienot tikai gatavošanas beigās, lai saglabātu to skābo garšu.
  2. Zaļumi: Svaigi vai kaltēti ķiploki, sīpoli un puravi var piedāvāt neparastu garšas dimensiju mērcēm un sautējumiem. To dabīgie cukuri karamelizējas un rada bagātīgas garšas nianses.
  3. Daudzveidīgi garšaugi: Izmantojiet daudz dažādu garšaugu – gan kaltētus, gan svaigus, lai bagātinātu savas maltītes. Daudzveidīgas garšas aizrauj garšas kārpiņas, un tas var samazināt nepieciešamību pēc sāls. Dažādu garšaugu maisījumi bez sāls ir lieliska izvēle.

Turklāt, Santa Maria piedāvā garšvielu maisījumus, kas ir ideāli piemēroti ēdiena gatavošanai bez pievienota sāls. Šīs garšvielas var dot jūsu maltītēm spilgtas un izteiksmīgas garšas:

  • Asie pipari: Lai veidotu izcilu garšu, lietojiet asos piparus kopā ar citronu.
  • Paprika: Paprika ir lieliska garšviela, kas piešķir ēdienam siltumu un garšu.
  • Kajēnas pipari vai Tellicherry melnie pipari: Šie pipari var iegūt vēl vairāk intensīvas garšas, it īpaši, ja izvēlaties augstas kvalitātes piparus.
  • Kurkuma: Kurkuma dod krāsainu garšu un ir lielisks piedevu veids.
  • Sinepju sēklas: Sinepju sēklas vislabāk rada īpašu garšu, kad tās tiek ceptas.
  • Mārrutki: Mārrutki ir lieliska piedeva dažādām maltītēm.

Lai izbaudītu veselīgu un garšīgu maltīti bez papildu sāls, eksperimentējiet ar dažādām garšvielām un garšas pastiprinātājiem, un jūs noteikti atradīsiet savus iecienītos veidus, kā piešķirt ēdieniem izcilu garšu un bagātību. Santa Maria ir uzdevusi uzdevumu piedāvāt jums iespējas pilnveidot savu ēdienu gatavošanu, padarot to veselīgu un garšīgu vienlaikus!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences