MūzikaSansusī festivāls: Mākslinieku ideālā sapņu ainava?

Sansusī festivāls: Mākslinieku ideālā sapņu ainava?

Sansusī festivāls Latgalē

Vai esat gatavs ienākt pasaulē, kur māksla tiek pārsniegta un iztēlei nav robežu? Sansusī festivals ir trīs dienu ekstravagance, kas paredzēta, lai uzjundītu jūsu sajūtas un atmodinātu jūsu iekšējo mākslinieku.

Vienots mākslas darbs

Klavierkoncerts festivālā

“Sansusī” skatītāji nav tikai skatītāji, bet gan neatņemama grandioza šedevra sastāvdaļa. Atšķirībā no ierastajiem festivāliem, Sansusī mērķis nav dzīties pēc atpazīstamiem vārdiem vai zvaigznēm. Tā vietā tas aicina jūs iegremdēties mākslinieciskā ceļojumā, kurā katra detaļa, sākot ar programmu un beidzot ar festivāla scenogrāfiju, ir rūpīgi izstrādāta, lai savaldzinātu jūsu sajūtas.

Sajūtu baudījums

Ēdnīca festivālā Sansusī

Atvadieties no iepriekš pieņemtiem stereotipiem un aizspriedumiem. Sansusī festivāls rosinās atvērtību un zinātkāri, aicinot jūs bez aizspriedumiem atklāt jaunus mākslas darbus. Jau no brīža, kad ieejat pasākuma teritorijā, esat gatavs būt apburts. Neaizmirstamai pieredzei priekšnoteikums ir nevainojama ainava, kurā nav komerciālu reklāmu vai uzmanību novērsošu objektu. Katrs festivāla stūrītis izstaro māksliniecisku spožumu, veicinot radošuma un izpētes atmosfēru.

Intīmas mākslinieciskas tikšanās

Sansusī mākslinieki spēlē vijoli

Atšķirībā no citiem pasākumiem, kuros priekšnesumi pārklājas, Sansusī nodrošina katram koncertam un priekšnesumam nedalītu uzmanību. Ar pārtraukumiem starp pasākumiem jums būs pietiekami daudz laika, lai izbaudītu katra mākslinieciskā piedzīvojuma mirdzumu un ar nepacietību gaidītu nākamo koncertu.

Nākotnes radošuma veicināšana

Gumijnieks ārpus guļammaisa

Sansusī festivāls negodina tikai mākslu, bet arī veido radošuma nākotni. Pievēršot lielu uzmanību bērniem un jauniešiem, festivāls audzina jaunu mākslas entuziastu paaudzi. Sākot ar īpaši pielāgotām programmām jaunajiem prātiem un beidzot ar dziļu domu izraisošajiem, topošajiem māksliniekiem, Sansusī festivāls ir apņēmības pilns audzināt talantus un veicināt mākslinieciskās inovācijas.

Inovāciju ieviešana

Akrobāte veic priekšnesumu

Šī pasākuma organizatoru redzējumā Latvija nav tikai kultūras patērētāja, bet gan radoša spēkstacija. Mūsu valsts ļaudis veido jaunus darbus un nodrošina māksliniekiem platformu, kur viņi var parādīt savu talantu. Festivāls veicina radošuma un inovāciju kultūru. Pasākuma kompozīcijas varētu kļūt par rītdienas mākslasdarbu. Vadītāji augstu novērtē laikmetīgās mākslas spēku un cenšas atbalstīt mūsdienu talantīgāko mākslinieku balsis.

Susēja: Burvīgā pasākuma norises vieta

Vigvamu mājas Sansusi festivālā

Susēja, kas atrodas Latgales Aknīstes novadā un ir daļa no Sēlijas, kalpo par burvīgu Sansusī festivāla fonu. Šī gleznainā, vēsturē iesakņojusies un dabas ieskautā vieta piešķir festivālam ēterisku šarmu, aizvedot apmeklētājus uz pasauli, kurā savijas dabas maģija un māksla.

Mākslas rezidenču centrs: Radošuma veicināšana vairāku gadu garumā

Teltis naktī ar gaismiņām

Mākslas rezidenču centrs “Sansusī” kopš tā izveides 2016. gadā ir bijis mākslas eksperimentu un sadarbības centrs. No slavenu mākslinieku līdz jauno talantu uzņemšanai, centrs turpina kurināt radošuma liesmas, nodrošinot, ka Sansusī mantojums sniedzas pāri robežām un paaudzēm.

Festivāls noris no 9.-11. augustam Susejā, Latgalē. Tam ir nepieciešama biļešu iegāde, lai piedalītos.

Sansusī nav tikai festivāls – tā ir sapņu ainava, kurā uzplaukst māksla un radošums un iztēles plūsmai nav robežu. Pievienojieties mums šajā neparastajā ceļojumā un atklājiet Sansusī festivāla burvību paši.

Bildes ņemtas no: sansusi, lsm

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences