Aktīvā atpūta"Saldējumu & kārumu" festivāls Mežaparkā: Izbaudiet gardāko vasaras tirdziņu

“Saldējumu & kārumu” festivāls Mežaparkā: Izbaudiet gardāko vasaras tirdziņu

Gardākais vasaras tirdziņš – “saldējumu & kārumu” festivāls Mežaparkā

Vasara Mežaparkā ir pazīstama ar “Saldējumu & kārumu” festivālu, kur apmeklētāji var baudīt plašu vietējo amatnieku darinājumu klāstu un dažādus saldējumus. Šis pasākums piedāvā izcilu iespēju iepazīt lokālos produktus un baudīt āra aktivitātes siltajā laikā. Apskatīsim, kāpēc šis festivāls kļuvis par iecienītu tradīciju.

Kas ir šis “Saldējumu & kārumu” festivāls? 

Vīrietis ar riteni pērk saldējumu

“Saldējumu & kārumu” festivāls Mežaparkā ir grandiozs pasākums, kas, norisinoties šī gada vasaras sakumā, nodrošinās košu atmosfēru, ko piepildīs salds svaigi gatavota saldējuma un citu gardumu aromāts, vilinošs amatnieku izstrādājumu skats un latviešu kultūras vēsturiskā tirdzniecības ainava. Tomēr šis festivāls nav tikai saldumu baudīšana, tas ir visas Latviešu kulinārijas meistarības un kopienas gara svētki. 

Kur un kad tas notiks?

Mežaparka alejā tirdziņš

Atzīmējiet savos kalendāros 16. jūniju no plkst. 10:00 līdz 17:00, kad Mežaparks pārvērtīsies par paradīzi gan gardēžiem, gan izklaides cienītājiem. Pasākums noritēs Atpūtas alejā, Mežaparkā (netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza), kur dabas plaukstošā atmosfērā notiks latviešu kulinārijas iepazīšanas un sabiedrības saliedēšanas diena.

Kas būs pieejams šajā pasākumā?

rupjmaize ar puķītēm

Ienākot Atpūtas alejā, Mežaparkā, netālu no Rīgas ZOO, Jūs sagaidīs burvīgs baudas tirdziņš. Jums būs iespēja pastaigāties pa Street Food aleju, kur kulinārijas meistari piedāvā visdažādākos gardumus no visas Latvijas – no krēmīga saldējuma līdz kraukšķīgiem kartupeļu čipsiem – šeit atradīsiet ar ko iepriecināt ikvienu garšas kārpiņu. Izbaudiet pastaigu pa amatnieku un mājražotāju tirgu, kur vietējie amatnieki demonstrē savus rokām darinātos dārgumus, sarežģītas rotaslietas, mājīgus vilnas izstrādājumus un unikālus suvenīrus. 

Par pasākuma organizātoriem

Krekli stendā ar uzrakstiem

Aiz šī burvīgā pasākuma stāv ‘’My Expo’’, ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi, lai priecētu kopienas visā Latvijā. “My Expo” ir apņēmies demonstrēt vietējos latviešu talantus un popularizēt kultūras mantojumu, veidojot neaizmirstamus piedzīvojumus, kas cildina amatniecību un radošumu.

Par dalību Saldējumu & kārumu festivālā Mežaparkā

Krāsaini daudz podiņi

Aicinām visus amatniekus, mājražotājus un kulinārijas cienītājus! Nodrošiniet savu vietu Saldējumu & kārumu festivālā, aizpildot pieteikuma veidlapu. Turpat atrodama sīkāk aprakstīta informācija par dalības stenda noteikumiem, cenu, utt.

Saldējumu & kārumu festivāls Mežaparkā

“Saldējumu & kārumu” festivālā pulcēsies vasaras siltums un krāšņums, lai radītu brīnumainu atmosfēru, kurā Jūs varēsiet izbaudīt garšīgus saldumus un apbrīnot meistaru rokudarbu darinājumus. Tas ir brīdis, kad mēs visi sanākam kopā, lai dalītos savās atmiņās un dzīves gaitās un svinētu vasaru sākumu.

Bildes no: myexpo – svētku tirgus, edruva

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences