CeļojumiRoussillon: Francijas Provansas oranžo toņu ciems

Roussillon: Francijas Provansas oranžo toņu ciems

Franču ciemats Roussillon, oficiāli atzīts par vienu no skaistākajiem ciematiem Francijā, saviem apmeklētājiem piedāvā patiesi neaizmirstamu skatu.

Unikāla Krāsu Palete un Okeris

Roussillon ciemata izteiksmīgais sarkano un mēreni oranžo toņu krāsu gammu nosaka bagātīgie okeru nogulumu slāņi, kas atrodas šī ciemata tuvumā. Kadreiz tie bija svarīgs ekonomisks resurss šai apgabalam, bet šodien, okeru raktuvju ainava piesaista tūristus no visas pasaules. Pārvērsto raktuvju teritorijā ir izveidots taku savienojumi, un, ejot cauri dziļajiem kanjoniem, var tikai brīnīties par dabas un cilvēka darbības veidoto ainavu kombināciju.

Neaizmirstami Skati un Vēsture

Atrodoties Vaucluse plateja dienvidu galā, no Roussillon paveras elpu aizraujoši skati uz Luberon ieleju. Dodieties uz ciemata Belfry daļu, lai aplūkotu cietokšņa drupas un iegūtu skaidrāku priekšstatu par šīs vietas vēsturi.

Roussillon Pasākumi un Tradīcijas

Roussillon ciemats ir pazīstams ar dažādiem kultūras pasākumiem un tradīcijām. Ievērojami notikumi ietver Tirdzniecības dienu katru ceturtdienu, Sv. Jāņa Krāsu festivālu jūnijā, Beckett festivālu jūlijā, Starptautisko kvarteta festivālu augustā un Grāmatu gadatirgu septembrī.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences