SportsRimi maratons 2024. gadā gaida vairāk kā 30 000 dalībniekus

Rimi maratons 2024. gadā gaida vairāk kā 30 000 dalībniekus

Rimi maratons 2024. gada Rīgā! Piedalaties skrējienā un izbaudiet aizrautīgo sacensību atmosfēru

Rimi Rīgas maratons ir neapšaubāmi viens no Baltijas reģiona lielākajiem tautas sporta notikumiem. 2024. gadā 18. un 19. maijā šis pasākums notiks jau 34. reizi, sagaidot apmēram 30 000 dalībnieku no vairāk nekā 80 valstīm. Maratons piedāvās iespēju piedalīties dažādās distancēs, sākot ar mazākajiem skrējējiem līdz pieredzējušākajiem maratonistiem, kur katrs varēs atrast sev atbilstošu izaicinājumu.

Kas jauns maratona trasē?

Rimi maratona skrējēji skrien pāri vanšu tiltam

2024. gada maratona trase saglabāta identiska iepriekšējam gadam, tāpēc dalībniekiem būs iespēja vēlreiz izbaudīt jau zināmo maršrutu. Maratons notiks divos pusmaratona apļos, sākot pie Akmens tilta un finišējot 11. novembra krastmalā. Skrējējiem būs arī unikāla iespēja “ekskursijā” Ķīpsalā, kurā iekļauta jaunākās pilsētplānošanas projekti, tostarp Rail Baltica būvniecība.

Kā tiek nodrošināta dalībnieku labsajūta?

Maratona laikā trasē tiks nodrošināta pilna atbalsta sistēma, tostarp Mangaļi dabīgais minerālūdens, “Science in Sport” elektrolītu dzērieni, augļi un švammes. Enerģijas punktos būs iespēja atveldzēties un atjaunot spēkus pēc noteiktas kārtības: elite dzērieni, ūdens, augļi un atkal ūdens. Turklāt maratona un pusmaratona dalībniekiem būs pieejamas “Science in Sport” enerģijas želejas, kas palīdzēs uzturēt nepieciešamo enerģijas līmeni visā distancē.

Kas sagaida finišētājus?

Rimi maratons 2024. gada medaļas uzvarētājiem

Katrs finišētājs saņems īpašu medaļu, ko veidojis atzīts latviešu mākslinieks Germans Ermičs. Šīs medaļas dizains katru gadu tiek veidots, sadarbojoties ar vietējiem un starptautiskiem māksliniekiem, piešķirot katram pasākumam īpašu nozīmi un vērtību.

Ko vēl piedāvā Rimi maratons 2024. gadā?

Rimi Rīgas maratons ir ne tikai sporta notikums, bet arī platforma ilgtspējīgām iniciatīvām. Maratons lepojas ar savu ieguldījumu oglekļa neitralitātes sasniegšanā, trīskārtīgi kompensējot radīto CO₂ᵉ emisiju. Papildus tam, tiek veicinātas ilgtspējīgas aktivitātes, piemēram, jaunu mežu stādīšana un energoefektīvas gaismas ierīkošana pārgājēju pārejās.

Iesācēju atbalsts

Treniņi Rimi maratonam 2024. gadam Mežaparka

Iesācējiem tiek piedāvāti speciāli sagatavošanās treniņi Mežaparkā, ko vadīs pieredzējuši treneri. Šie treniņi notiek regulāri un ir pielāgoti dažādu līmeņu skrējējiem, lai palīdzētu viņiem sasniegt labāko formu pirms maratona. Tā ir lieliska iespēja uzsākt skriešanu motivējošā un atbalstošā vidē.

Rimi komandu kauss

Rimi Rīgas maratona komandu kauss

Viens no maratona ievērojamākajiem elementiem ir Rimi komandu kauss, kas aicina uzņēmumus sacensties komandu ieskaitē. Šī iniciatīva ne tikai veicina veselīgu dzīvesveidu darba vidē, bet arī stiprina komandas garu un sadarbību. Uzņēmumi var pieteikt savas komandas, un tiek godalgoti labākie mazie, vidējie un lielie kolektīvi, kas piedalās dažādās distancēs.

Nobeigumā

Rimi maratons 2024. gadā ir piemērs tam, kā sporta pasākums var kalpot plašākam mērķim, veicinot veselīgu dzīvesveidu, komandas garu, ilgtspēju un kultūras bagātināšanu. Tas ir iemesls, kāpēc tas katru gadu pievilina tūkstošiem dalībnieku un skatītāju, padarot to par vienu no ievērojamākajiem notikumiem Baltijas reģionā.

Bildes ņemtas no: rimirigamarathon, sports.tv3, rimi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences