Aktīvā atpūtaRīgas dome finansē bezmaksas aktivitātes jauniešiem vasarā

Rīgas dome finansē bezmaksas aktivitātes jauniešiem vasarā

Rīgas dome katru vasaru nodrošina bezmaksas aktivitātes jauniešiem. Dažāda veida aktivitātes.

Rīgas dome, sadarbojoties ar nevalstiskajām organizācijām, katru vasaru piedāvā plašu bezmaksas aktivitāšu klāstu jauniešiem un bērniem. Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) šogad līdzfinansē 13 nevalstisko organizāciju projektus, kas ir vērsti uz dažādu prasmju attīstīšanu un aktīvu atpūtu.

Kādas aktivitātes ir iekļautas programmā?

Vasarā, iesaistoties dažādās aktivitātēs, tā var būt ļoti vērtīga pieredze daudzu iemeslu dēļ. Aktīva dalība grupas aktivitātēs ļauj jauniešiem uzlabot savas komunikācijas prasmes. Tas ir būtiski, lai veidotu stipras un veselīgas attiecības ar vienaudžiem un pieaugušajiem. Fiziskas aktivitātes, piemēram, sports vai pat vienkārši dabā pavadīts laiks, var uzlabot jauniešu fizisko veselību, stiprinot muskuļus un uzlabojot sirds un plaušu darbību. Apskatīsim kādas aktivitātes piedāvā programma:

Fiziskās aktivitātes

Jaunieši spēlē pludmales volējbolu.

Jauniešiem tiek piedāvāti bezmaksas pludmales volejbola treniņi un veloaktivitātes, kuras notiek pieredzējušu speciālistu vadībā. Šīs aktivitātes sekmē fizisko sagatavotību un sniedz pamatzināšanas par drošību sporta laikā.

SUP airēšanas nodarbības

Sieviete sēž uz sup dēļa un tur airi rokās.

Nodarbības notiek izmantojot kvalitatīvu sporta inventāru, kas jauniešiem sniedz iespēju iepazīt jaunus ūdens sporta veidus.

Radošās un izglītojošās darbnīcas

Video un kino filmēšanas kursi.

Āgenskalna tirgū un citviet Rīgā tiek rīkotas darbnīcas, kas veicina radošo izpausmi, piemēram, kino veidošanas kursi.

Ielu teātra mini festivāls

Viestura dārzs vasarā, alleja ar franču stila arku beigās.

Viestura dārzā jaunieši var piedalīties gan festivāla organizēšanā, gan tā programmas veidošanā, kas attīsta gan radošas, gan organizatoriskas prasmes.

Kas jāzina par dalību aktivitātēs?

Lai piedalītos šajās aktivitātēs, interesentiem jāapmeklē ”Rīgas domes” mājaslapa vai tieši atbildīgo nevalstisko organizāciju portāli, kur pieejama detalizēta informācija par katru projektu, tostarp saraksti, norises vietas, kontaktinformācija un specifika par mērķauditoriju. Turklāt, dažās aktivitātēs, kā piemēram, velosacensībās, dalībnieki, apgūstot drošas braukšanas prasmes, var saņemt arī diplomus un balvas.

Kapēc piedalīties šajās aktivitātēs jauniešiem?

Bezmaksas vasaras aktivitātes ir lieliska iespēja jauniešiem ne tikai interesanti pavadīt laiku, bet arī attīstīt fiziskās un radošās spējas, iegūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī veidot jaunus kontaktus. Tās ir svarīgas jauniešu sociālajai integrācijai un personīgajai attīstībai, veicinot viņu aktīvu līdzdalību sabiedrības dzīvē.

Secinājumi

Vīrietis ar suni stāv uz sup dēļa saulrieta laikā.

Rīgas domes finansētās vasaras aktivitātes ir vērtīgs atbalsts jauniešu attīstībā un brīvā laika pavadīšanā. Tās piedāvā iespējas gan sportiskām aktivitātēm, gan radošu un izglītojošu prasmju apguvei, nodrošinot jauniešiem aizraujošu vasaras brīvlaiku. Aicinām visus jauniešus izmantot šo lielisko iespēju un aktīvi piedalīties dažādās aktivitātēs, kas tiek piedāvātas visā Rīgas pilsētā!

Bildes ņemtas no: ropazi, wowseasup, videoservice, lsm, turisms.kekava.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences