Aktīvā atpūtaRīga Wedding Expo 2024 - Kāzu izstāde Ķīpsalā

Rīga Wedding Expo 2024 – Kāzu izstāde Ķīpsalā

Riga Wedding Expo- lielākā kāzu izstāde Baltijā

Rīgas kāzu izstāde 2024 sola kļūt par neaizmirstamu notikumu visiem, kuri plāno savu īpašo dienu. Baltijā lielākā kāzu izstāde pulcēs vairāk nekā 130 nozares profesionāļus un pakalpojumu sniedzējus, piedāvājot apmeklētājiem unikālu iespēju atrast visu nepieciešamo vienuviet.

Izstādes dalībnieki

Izstādē piedalīsies plašs kāzu pakalpojumu sniedzēju klāsts: sākot ar kāzu fotogrāfiem un video operatoriem, beidzot ar kāzu ielūgumu veidotājiem. Apmeklētājiem būs iespēja tieši saskarties ar dažādu kāzu svinību vietām, piemēram, viesu namiem un viesnīcām, kā arī iepazīties ar kāzu kleitu dizaineriem un saloniem.

Modes šovs un kāzu semināri

Modes šovs, kas notiks divas reizes dienā, piedāvās ieskatu aktuālākajās kāzu modes tendencēs. Ap 150 tērpu demonstrēšana ļaus apmeklētājiem iedvesmoties savai lielajai dienai. Papildus tam, visas dienas garumā notiks arī tematiskie kāzu semināri, sniedzot vērtīgu informāciju un padomus no nozares profesionāļiem.

Riga Wedding Expo modes šovs ar kāzu kleitām
Foto atsauce: amelii.lv

Biļešu iegāde un cenas

Biļetes var iegādāties gan pirms izstādes par 12 EUR, gan izstādes dienā par 15 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja ir bez maksas, padarot šo pasākumu pieejamu visai ģimenei.

Iegādāties biļeti var: bilesuparadize.lvKāpēc apmeklēt “Riga Wedding Expo” kāzu izstādi?

Kāzu plānošana var šķist milzīgs izaicinājums, taču “Riga Wedding Expo” piedāvā dažādu tēmu kāzu seminārus, kur nozares profesionāļi dalās ar jaunākajām tendencēm un noderīgiem padomiem. Tieša komunikācija ar ekspertiem ļauj uzdot svarīgus jautājumus un saņemt atbildes uzreiz.

Izstādē bieži vien tiek piedāvāti īpaši izstādes cenu piedāvājumi, kas var ievērojami samazināt kāzu izmaksas. Tā ir lieliska iespēja rezervēt pakalpojumus un iegādāties preces par izdevīgām cenām.

Izstādē kāzu kleitu stends
Foto atsauce: amelii.lv

Gatavošanās izstādei

Lai pilnvērtīgi izmantotu izstādē piedāvātās iespējas, ieteicams iepriekš iepazīties ar dalībnieku sarakstu un sagatavot jautājumus konkrētiem pakalpojumu sniedzējiem. Šādi varēsiet izstādes dienā koncentrēties tieši uz tiem aspektiem, kas jums ir svarīgākie.

Kāzas ir īpaša diena, kad divi cilvēki saka “jā” viens otram un apstiprina savu mīlestību. Tā ir brīnišķīga iespēja radiniekiem un draugiem sanākt kopā, lai priecātos par jaunu sākumu. Lai jūsu sapņu kāzas izdotos tā, kā esat iecerējuši, iesakām apmeklēt “Rīga Wedding Expo 2024”. Tas ir lielisks veids, kā iegūt jaunas idejas un atrast visu nepieciešamo jūsu lielajai dienai.

Pāris kāzu tērpā skatās atpakaļ.
Foto atsauce: rigaweddingexpo.lv

Tas ir ideāls pasākums, kur iegūt visaptverošu ieskatu kāzu plānošanā, ietaupīt uz kāzu izmaksām, un, pats svarīgākais, – iegūt neaizmirstamu pieredzi un pozitīvas emocijas, gatavojoties vienai no dzīves svarīgākajām dienām.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences