Aktīvā atpūtaRīgā notiks fotogrāfiju konkurss “Capture Your City”

Rīgā notiks fotogrāfiju konkurss “Capture Your City”

Fotogrāfiju konkurss Rīgā

No 1. marta līdz 1. maijam Rīgā notiks Dānijas fotogrāfiju konkurss “Capture Your City”. Labākie darbi saņems vērtīgas balvas un starptautisku atzinību. Uzvarētāju fotogrāfijas tiks iekļautas Dānijas Arhitektūras centra gada izstādē.

Par konkursu “Capture Your City”

“Capture Your City” ir fotokonkurss, kas šogad notiek vairākās Eiropas pilsētās, tostarp Rīgā, Milānā, Turīnā, Ļubļanā un Dānijā. Konkurss aicina cilvēkus uzņemt foto, kas atspoguļo to pilsētu īpašo raksturu. Uzvarētāji saņems lielas balvas un iespēju parādīt savus darbus Dānijas Arhitektūras centra izstādē, kas sniedz starptautisku atzinību.

Konkursa “Capture Your City” fotogrāfiju stends Dānijā
Foto atsauce: danishdesignreview.com

Piedalīšanās konkursā

Konkursā “Capture Your City” var piedalīties jebkurš, kas ir sasniedzis 18 gadu vecumu, neatkarīgi no profesionālajām prasmēm vai nodarbošanās. Nav ierobežojumu attiecībā uz fotogrāfiju skaitu, tās var publicēt Instagram, pievienojot konkursa ”hashtag”, vai augšuplādēt tās konkursa mājaslapā. Fotogrāfijas var uzņemt gan ar profesionālu fotokameru, gan ar mobilo tālruni, un pats svarīgākais – dalība konkursā ir bez maksas.Galvenās balvas

Konkursa galvenā balva ir “Interrail Pass for Europe”, kas dod iespēju uzvarētājam bez maksas ceļot ar vilcieniem pa visām Eiropas Savienības valstīm. Šī balva ļauj izpētīt Eiropas kultūras un dabu, paplašināt redzesloku un gūt iedvesmu jauniem foto projektiem.

Pirmo trīs vietu ieguvējus sveiks lielā apbalvošanas ceremonijā 2024. gada 6. jūnijā Kopenhāgenā pie Dānijas Arhitektūras centra. Ceremoniju varēs skatīties arī tiešsaistē.

Konkursa galvenā balva: “Interrail Pass for Europe”
Foto atsauce: youthforeurope.eu

Fotogrāfiju konkurss “Capture Your City”

“Capture Your City” dod iespēju jebkuram, kas mīl fotografēt, parādīt savas pilsētas burvību. Tas ir arī veids, kā dalīties ar savām idejām un pieredzi. Neaizmirsti sekot konkursa aktualitātēm un pieteikties, lai Tava bilde varētu tikt novērtēta un apbalvota šajā starptautiskajā sacensībā!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences