Aktīvā atpūta''Riga Last Thursdays'' galeriju vakars

”Riga Last Thursdays” galeriju vakars

”Riga Last Thursdays”

Rīga Last Thursdays“, jeb “RLT”, ir pasākums, kas katru mēnesi pēdējā ceturtdienā pārveido Rīgu par mākslas centru. Kopš 2021. gada septembra, tas ir kļuvis par iecienītu vietu mākslas mīļotājiem, piedāvājot iespēju bez maksas apmeklēt galerijas, radošās darbnīcas un īpašus pasākumus.

Vīrietis skatās uz gleznām
Foto atsauce: ir.lv

Katra mēneša pēdējās ceturtdienas

”Riga Last Thursdays” ir iespēja apmeklēt mākslas izstādes, bet arī iespēja satikties ar māksliniekiem un citiem radošiem cilvēkiem. Apmeklētājiem tiek dota iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, piemēram, kuratoru ekskursijās un radošajās darbnīcās. Šīs aktivitātes sniedz dziļāku ieskatu mākslas kultūrā.“Art e fakti” izstāde Briānas ielas pagalmā

Šovasar “Rīga Last Thursdays” rīko īpašu brīvdabas mākslas izstādi “Art e fakti” sadarbībā ar M/Gallery. Izstāde notiek Briānas ielas pagalmā un piedāvā jaunu skatījumu uz mūsdienu mākslu. Tā apvieno gan jaunu, gan pieredzējušu mākslinieku darbus, kas atspoguļo dažādas cilvēka dzīves pieredzes.

”Rīga Last Thursdays” Februārī

Nākamais ”Rīga Last Thursdays” notiks 29. februārī, aicinot visus apmeklētājus piedzīvot šo mākslas vakaru.

''Riga Last Thursdays'' 2023. gada novembra izstāde
Foto atsauce: rigalastthursdays.com

”Rīga Last Thursdays” nodrošina plašākai sabiedrībai mākslas izstādes. Tā ir vieta, kur satiekas gan vietējie, gan starptautiskie mākslinieki, prezentējot savus darbus dažādos formātos un žanros. Šis pasākums ir arī lieliska iespēja apmeklētājiem izpētīt Rīgu un tās kultūras dzīvi caur mākslu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences