Aktīvā atpūta"RIGA IFF 2024": Starptautiskais Kino Festivāls Rīgā

“RIGA IFF 2024”: Starptautiskais Kino Festivāls Rīgā

“RIGA IFF 2024”: Izcilo kino darbu festivāls Rīgā

No 17. līdz 27. oktobrim Rīga kļūs par kino mīļotāju paradīzi, kad “RIGA IFF” (Rīgas Starptautiskais kino festivāls) piedāvās krāšņus un izaicinošus kino darbus no visas pasaules. Šis festivāls, kas ieiet savā otrajā desmitgadē, solās būt neaizmirstams pasākums, kas pulcēs gan vietējos, gan starptautiskos kinomākslas cienītājus.

Daudzveidīga programma

“RIGA IFF” piedāvās plašu filmu programmu, kas ietvers izcilus darbus no Eiropas, Ziemeļamerikas un Austrumāzijas. Festivāla laikā tiks rādītas nacionālās pirmizrādes, kā arī filmas, kas guvušas atzinību Roterdamas, Berlīnes, Kannu, Venēcijas un citos prestižos kino festivālos. Programma būs bagātināta ar festivāla konkursu dalībniekiem un drosmīgiem laikmetīgā kinematogrāfa darbiem, kas atklāj jaunākās kino tendences un aktualitātes.

Pasākumi visā Rīgā

Festivāla galvenā norises vieta būs leģendārais kinoteātris “Splendid Palace”, taču filmas tiks demonstrētas arī kinoteātrī “Forum Cinemas” un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Turklāt, lai nodrošinātu piekļuvi plašākam skatītāju lokam, daļa festivāla programmas būs pieejama arī tiešsaistē visā Latvijā.

Atklāšana

Pilna festivāla programma tiks atklāta 17. septembrī, sniedzot skatītājiem iespēju iepazīties ar visiem šī gada izcilākajiem darbiem un plānot savu apmeklējumu. Līdz tam “RIGA IFF” turpinās iepazīstināt ar dažādiem mākslinieciski augstvērtīgiem šī gada programmas darbiem, radot intrigu un gaidīšanas prieku.

“RIGA IFF”

“RIGA IFF” ir unikāla iespēja baudīt pasaules labākos kino darbus, atklāt jaunus talantus un piedalīties Rīgas kultūras dzīves notikumos. Neatkarīgi no tā, vai esat kaislīgs kinomākslas cienītājs vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un interesantu, “RIGA IFF” ir pasākums, kuru nedrīkst palaist garām.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences